GkmFXGkmFX
5.4 IMDB Puanı

Küçük – Little Türkçe Altyazılı izle

Filmin Konusu ve İçeriği


gençliğini yeniden deneyimleme şansı olan bir kadının hikayesini anlatıyor. Jordan 30'lu yaşlarında genç bir kadın. Hayatının zor döneminden geçen genç kadın, hem özel hayatında hem de iş dünyasında çeşitli zorluklarla mücadele ediyor. Nisan ayında Ürdün'ün asistanı bu süreçten etkilenenlerden biri. Ürdün ile çalışmak Nisan için son derece yorucudur. Omuzlarında yetişkin olma yükünü taşıyan Ürdün, bu yükü taşımakta zorlandığı zaman hayatını değiştirecek bir mucize ile karşı karşıya. 13 yaşında bir çocuk, bir sabah uyandığında aynada gördüğü 30 yaşında bir kadın değil. Ona olan bu inanılmaz durumla nasıl başa çıkacağını düşünen Ürdün, ilk başta ne kadar şikayetçi olduktan sonra anın tadını çıkarmaya başlar. Yetişkinliğin tüm sorumluluğu olmadan kaygısız gençlik dönemine dönmek, tam olarak istediği şeydir. Şimdi iplere yapışan Ürdün, göründüğü yaşa göre hareket etmeye karar veriyor.

Full HD Küçük Turkce Altyazi izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

268 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.