GkmFXGkmFX

Kronoloji Tek Parça full izle

(Kronoloji)
Kategori

Film Hakkında Bilgi

2020 yılının gerilim filmlerinden birisi olan Kronoloji, Ali Aydın yönetmenliğinde çekildi. Başrollerinde Birkan Sokullu, Tansu Biçer ve Cemre Ebuzziya rol paylaşıyor. Bir çiftin yaşantısının anlatıldığı film gerilim kategorisinde sinema sahnesine taşınıyor. Son zamanlarda vizyona giren filmler arasında en iyi gerilim filmi olduğu söylenen film ortalama iki saat civarında. Filmin içerik konusunda Nihal ve Hakan dışarıdan bakıldığında mutlu bir evliliği olan çift olarak karşımıza çıkıyor. Fakat Nihal’in ani olarak kaybolması bu çiftin ilişkilerini biraz daha fazla incelemelerinin gerektiğini gösteriyor. Bir müddet polisler ile kaybolan eşini arayan Hakan bir müddet sonra evliliğinin sandığından daha farklı bir şekilde ilerlediğini ve bundan kendisinin haberi olmadığını görüyor.

Yerli Film Kronoloji Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

1,632 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum