GkmFXGkmFX
3.1 IMDB Puanı

Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler izle (2016)

(Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler)
Kategori
Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler izle, Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler filmi izle, Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler full hd izle Senelerdir boş işlerle uğraşmakta olan Talip ile Yaşar bir türlü birşey üzerinde otorite kuramamışlardır ve Muhteşem Abi'lerinden sürekli aldıkları paralar ile boş boş gezmektedirler.

Neredeyse herkesin sabrını tüketen bu ikilinin bir gün karşısına Çiğdem adında kostümcü bir kız çıkar. Aslında yalancı olan bu kadın Yaşar'ı inandırarak bir korku filmi çekmek istediğini ve para gerektiğini anlatır. Yaşar ise abisinden son bir defaya mahsus olmak üzere bu film için para alacaktır ancak çekimler başladığında başlarına ''paranormal'' olaylar geldiğinde ise ellerinden hiçbir şey gelmeyecektir.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

1,301 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.