Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Kor izle

Kor izle, Kor Sinema Çekimi izle, Kor Tek Parça izle, Kor full izle, Kor filmi izle, Kocası Cemal Romanya’da tutuklandığında, Emine acilen ameliyat edilmesi gereken çocuğuyla yalnız kaldı. Kocasının eski patronu Ziya ile karşılaştığı bir giysi atölyesinde iğne işçisi olarak bir iş buluyor. Bir zamanlar hayal ettiği kadının ne yaptığını öğrendiğinde kayıtsız kalamaz. Cemal aylar sonra geri döndüğünde, Emine’yi hazır giyim atölyesinde ve oğullarını sağlıklı buluyor. Yanlışlıkla gördüğü bir hastane tasarısı, Ziya’nın ameliyat için para ödediğini ve Emine’nin bu gerçeği gizlediğini ortaya koyuyor. Ziya’yı Zen’i suçlayan ve Emine’i aşırı derecede kıskan eden Will Cemal, bu durumla yüzleşebilir veya onu görmezden gelmeyi seçebilir mi? Kor filmini 720p kalitesi ve farklı tek parça seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Kor Tek Parça izle

21,942 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Kor full hd izle
6.4 IMDB Puanı

Kor full hd izle

Yönetmen Zeki Demirkubuz
Oyuncular Aslihan Gürbüz, Caner Cindoruk, Taner Birsel, Istar Gokseven, Çaglar Çorumlu, Talha Yayikci, Dolunay Soysert, Berat Özdemir, Genco Ozak, Deniz Keresteci, Apo Demirkubuz
Kor izle, Kor Sinema Çekimi izle, Kor Tek Parça izle, Kor full izle, Kor filmi izle, Kocası Cemal Romanya'da tutuklandığında, Emine acilen ameliyat edilmesi gereken çocuğuyla yalnız kaldı. Kocasının eski patronu Ziya ile karşılaştığı bir giysi atölyesinde iğne işçisi olarak bir iş buluyor. Bir zamanlar hayal ettiği kadının ne yaptığını öğrendiğinde kayıtsız kalamaz. Cemal aylar sonra geri döndüğünde, Emine'yi hazır giyim atölyesinde ve oğullarını sağlıklı buluyor. Yanlışlıkla gördüğü bir hastane tasarısı, Ziya'nın ameliyat için para ödediğini ve Emine'nin bu gerçeği gizlediğini ortaya koyuyor. Ziya'yı Zen'i suçlayan ve Emine'i aşırı derecede kıskan eden Will Cemal, bu durumla yüzleşebilir veya onu görmezden gelmeyi seçebilir mi? Kor filmini 720p kalitesi ve farklı tek parça seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum