OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
6.7 IMDB Puanı

Kong: Kafatası Adası 720P Türkçe Dublaj izle

(Kong: Skull Island)
  • Yapım Yılı
Senaryo Dan Gilroy, Max Borenstein, Derek Connolly, John Gatins
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 1 ödül & 15 adaylık.
Kong: Kafatası Adası izle, Kong: Kafatası Adası full izle, Kong: Kafatası Adası filmi izle, Kong: Kafatası Adası Tek Parça izle, Kong: Kafatası Adası Altyazılı izle, Kong: Kafatası Adası Türkçe Dublaj izle, 2017 Amerika ve Çin Ortak yapımı olan Kong: Kafatası Adası filminin toplam süresi 1 saat 58 dakikadır. Imdb'den 6,7 gibi ortalamanın üzerinde almaya çalışan ve sahnelerinde bolca Fantastik, Aksiyon ve Macera bulunduran Kong: Kafatası adası yüz binlerce kişi tarafından seyredilmiş ve hak ettiği yerini almıştır. Filmin yönetmenliğini Jordan Vogt-Roberts yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Dan Gilroy ve Max Borenstein yazmıştır. Filmin başrolünü ise Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson ve Brie Larson gibi isimler paylaşmıştır. Kong: Kafatası Adası'nı türkçe dublaj olarak tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Bilim adamları bir ekip, Pasifik'teki keşfedilmemiş bir adayı keşfetti ve güçlü Kong'in alanına girdi ve bir asil Cennet'ten kaçmak için savaşmak zorunda kaldı.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Kong: Kafatası Adası izle

Kong: Kafatası Adası izle, Kong: Kafatası Adası full izle, Kong: Kafatası Adası filmi izle, Kong: Kafatası Adası Tek Parça izle, Kong: Kafatası Adası Altyazılı izle, Kong: Kafatası Adası Türkçe Dublaj izle, 2017 Amerika ve Çin Ortak yapımı olan Kong: Kafatası Adası filminin toplam süresi 1 saat 58 dakikadır. Imdb’den 6,7 gibi ortalamanın üzerinde almaya çalışan ve sahnelerinde bolca Fantastik, Aksiyon ve Macera bulunduran Kong: Kafatası adası yüz binlerce kişi tarafından seyredilmiş ve hak ettiği yerini almıştır. Filmin yönetmenliğini Jordan Vogt-Roberts yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Dan Gilroy ve Max Borenstein yazmıştır. Filmin başrolünü ise Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson ve Brie Larson gibi isimler paylaşmıştır. Kong: Kafatası Adası’nı türkçe dublaj olarak tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Bilim adamları bir ekip, Pasifik’teki keşfedilmemiş bir adayı keşfetti ve güçlü Kong’in alanına girdi ve bir asil Cennet’ten kaçmak için savaşmak zorunda kaldı.

Kong: Kafatası Adası Tek Parça izle

4,941 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet