Bedava Bonus
4.0 IMDB Puanı

Kolpaçino : 3.Devre (2016) Full izle

(Kolpaçino 3. Devre)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Safak Sezer
Kolpaçino: 3. Devre Şafak Sezer’in yönetmenliğini yapmış olduğu komedi türünde film olarak karşımıza çıkmaktadır. Sinemaseverler internet üzerinden film araştırması yaparak gündemimize çıkmaktadırlar. Sizler için önerebileceğimiz filmler arasında Kolpaçino: 3. Devre filmi ön plana çıkmaktadır. Bu filmi izleyerek gülebilir ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilirsiniz. Filmin başrolünde bulunan oyuncular ise şunlardır;
Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Volkan Başaran, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş ve Burak Öncü bulunmaktadır.

Kolpaçino: 3. Devre Filminin Konusu
Filmin konusu Kolpaçino bomba filminin devamı niteliğinde ve 5-6 sene sonrasında uyarlanarak karşımıza çıkmaktadır.
Özgür karakteri Sabri’nin ihanetine dayanamayıp karısı cemile ile boşanma kararı almıştır. Özgür oturduğu villayı filmcilere kiraya vererek oradan gelen bir miktar para sayesinde geçimini sürdürmektedir. Başkan lakaplı bir mafya babası bir tartışma sonrasında özgür ile yanlışlıkla telefonlarını karıştırılmasına sebep olmaktadır. Özgürün eline geçen zarfın içerisinde yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark edince paralar ile birlikte kaçış planı yaparak heyecanlı bir sahne karşımıza çıkmaktadır. Ancak Mafya babası başkan özgür ve arkadaşlarının yanlarına bunları bırakmamaya kararlı ve intikam alma peşine düşmektedir.

Bedava Bonus


Kolpaçino 3.Devre izle

Kolpaçino 3.Devre İzle, Kolpaçino 3.Devre full izle, Kolpaçino 3.Devre 1080p izle, Kolpaçino 3.Devre Tek Parça izle, 2016 Türkiye yapımı olan Kolpaçino 3.Devre filminin toplam süresi 1 saat 33 dakika’dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Şafak Sezer yapmıştır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 4,0’dır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Safak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbas

Kolpaçino 3.Devre Filminin Konusu : Özgür yanlışlıkla bir mafya liderinin parasını alır ve Mafya lideri Özgür’ün peşine düşer.

Kolpaçino 3.Devre Tek Parça izle

13,954 Görüntülenme
Bedava Bonus

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum