GkmFXGkmFX
6.0 IMDB Puanı

Kolonya Cumhuriyeti Full Hd 1080P izle

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Kategori
Yönetmen Murat Kepez
Oyuncular Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut
Yerli Komedi filmleri arasında büyük beğeni toplayan bu başarılı sinema filmi olan Kolonya Cumhuriyeti'ni full izlemek için doğru adres. Film ilk başladığında ilk okul çocuklarına Kolonya Cumhuriyeti nasıl kurulmuştur ? Sorusuna cevap vererek başlar. Kolonca Cumhuriyeti, Peker Mengel Tarafından 2 yıl önce kurulmuştur. Şeklinde başlar. Peker Mengel Kolonya Cumhuriyetine Başbakan'ı çağırırken top patlatır ve ABD Gemisini vurarak gemiyi batarmayı başarır. Kolonya Cumhuriyeti ABD'yi vurunca Belde olan Kolonya Cumhuriyeti Ülke olacaktır. ABD ile düşman olan Kolonya Cumhuriyeti Uzaylının Kolonya Cumhuriyetine gelmesiyle ABD ile dost olmuştur. Lakin Peken Mengen Yine top patlatarak uzaylı gemisini yoketmiştir. Daha Sonra Kolonya Cumhuriyeti ile Rusya ve Çin Müttefik devlet olmuşlardır. Peken Mengen Rusya ve Çinle Müttefikliği yanlışlıkla bitirmiştir. ABD Gemisinden düşen kimyasal ilaçlar insanları zombiye dönüştürecek ilaçlardır. Yönetmen Koltuğunda Murat Kepez Oturmaktadır. Başrol Oyuncuları Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut'dur.

Kolonya Cumhuriyeti filmini full hd bir şekilde izle. İyi seyirler.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

417,179 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

510 yorum