GkmFXGkmFX
7.3 IMDB Puanı

Kocan Kadar Konuş Full film izle

(Kocan Kadar Konuş)
Kategori
Kocan Kadar Konuş izle, Kocan Kadar Konuş Full Tek Parça izle, Kocan Kadar Konuş filmi izle
Şebnem Burcuoğlu’nun bir romanından uyarlanan bu filmde,çevresindeki tüm kadınların hızlı bir şekilde evlilik hazırlığına girip gelinlik hayalleri kurarken tam da o an hayatına girmesini istediği o adamı bir türlü bulamayan Efsun’un öyküsü anlatılmaktadır. Başrollerde ise Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın olduğu bu filmin yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü üstlenmektedir. Efsun yüzünden bu topraklarda yaşayan kadınların küçük yaşlarda koca bulmaya programlandıklarını öne süren 30 yaşındaki Efsun’un hayatının kalan bölümünde birlikte yaşamak istediği gerçek sevgi ve aşkı arayışını anlatan bu filmde genç kadının yardımına izmirli ailesi yetişir. Efsun artık bu saatten sonra kendisini tecrübeli ve güvenilir Türk kadınlarının kollarına bırakır. Erkeklerin bütün zaaflarını öğrenen Efsun’un karşısına yıllardır unutumadığı eski lise aşkı Sinan çıkacaktır…
Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı Full HD Kocan Kadar Konuş izle filmcee.com Olarak İyi Seyirler Dileriz...

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


34,962 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

245 yorum