Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Kocan Kadar Konuş: Diriliş izle

Kocan Kadar Konuş: Diriliş İzle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş full izle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi izle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş Tek Parça izle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş 1080p izle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş Donmadan izle, serinin ilk filminde aile ve arkadaşlardan evlilik baskılarını yıpratan Efsun, hayallerinin adamı Sinan’la birlikte. Fakat aşk hayatına bakan komplikasyonlar daha az almıyor. Kendi kaotik ailesinin yeterli olmadığı gibi, şimdi de Sinan’ın büyükannesi Cavide ile savaşmak zorunda kalıyor ve işler hızla kontrolden çıkıyor. Sinan’la barış dolu bir yaşam hayalini gerçekleştirmek için cehennemden ve sudan geçecek mi? Gerçekten herkesin onun için karar verdiği düğünü istiyor mu? Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi internete düştüğünde burada yer alacaktır.

Kocan Kadar Konuş: Diriliş Tek Parça izle

30,806 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Kocan Kadar Konuş: Diriliş Full izle Tek Parça 720p
6.0 IMDB Puanı

Kocan Kadar Konuş: Diriliş Full izle Tek Parça 720p

  • Yapım Yılı 2016 - Türkiye
Yönetmen Kıvanç Baruönü
Oyuncular Bora Akkas, Nükhet Akkaya, Güven Murat Akpinar, Derya Aldemir, Gözde Seda Altuner, Gül Arici, Enis Arikan, Tolga Ciklaciftci, Ebru Cündübeyoglu, Eda Ece
Kocan Kadar Konuş: Diriliş İzle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş full izle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi izle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş Tek Parça izle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş 1080p izle, Kocan Kadar Konuş: Diriliş Donmadan izle, serinin ilk filminde aile ve arkadaşlardan evlilik baskılarını yıpratan Efsun, hayallerinin adamı Sinan'la birlikte. Fakat aşk hayatına bakan komplikasyonlar daha az almıyor. Kendi kaotik ailesinin yeterli olmadığı gibi, şimdi de Sinan'ın büyükannesi Cavide ile savaşmak zorunda kalıyor ve işler hızla kontrolden çıkıyor. Sinan'la barış dolu bir yaşam hayalini gerçekleştirmek için cehennemden ve sudan geçecek mi? Gerçekten herkesin onun için karar verdiği düğünü istiyor mu? Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi internete düştüğünde burada yer alacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

104 yorum