GkmFXGkmFX
6.1 IMDB Puanı

Kirli Para – The Laundromat Türkçe Dublajlı izle

(The Laundromat)
Pastoral tatili düşünülemez bir hal alırken Ellen Martin (Meryl Streep) sahte bir sigorta poliçesini araştırmaya başlar, ancak Panama Şehri hukuk bürosunu ve en zengin vatandaşlara yardım etme konusundaki kişisel çıkarını içerebilecek şüpheli anlaşmalardan oluşan bir tavşan deliğiyle sonuçlanır. Dünya'nın büyük bir serveti var. Kurucu ortaklar Jurgen Mossack (Gary Oldman) ve Ramon Fonseca (Antonio Banderas), paravan şirketlerin ve açık deniz hesaplarının zengin ve güçlü insanların gelişmesine yardımcı olduğu baştan çıkarıcı yöntemler konusunda uzmandır. Bize Ellen'ın içinde bulunduğu çıkmazın yalnızca vergi kaçırma, rüşvet ve süper zenginlerin dünyanın yozlaşmış finansal sistemini canlı tutmak için uğraştıkları diğer yasadışı saçmalıklara işaret ettiğini gösterecekler. Çin, Meksika, Afrika (Los Angeles üzerinden) ve Karayipler'de, muhabirlerin ünlü Mossack Fonseca patronlarından gizli şifreli belgeleri sızdırdığı 2016 Panama Belgeleri'ne giderken bir kaleydoskop yolundan geçin - THE LAUNDROMAT topluluğu

2019 ABD Yapımı Kirli Para - The Laundromat Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

61 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.