Kingsman 2 İzle

Kingsman 2 İzle, Kingsman 2 filmi izle, Kingsman 2 full izle, Kingsman 2 Tek parça izle, Kingsman 2 Türkçe Dublaj izle, “Kingsman 2” Babasının gizlilikte sürdürdüğü Kingsman ajanlığı mesleğini kabul eden ana karakterimiz ilk Kingsman filminde kötü bir adamı yenerek dünyayı kurtarmıştır. İnsanlar üzerinden haksız kazanç kazanmak isteyen bir şirket aynı anda yaptıkları bir saldırı ile ülkenin önde gelen ajan servisinin Kingsman’ın merkez üssünü yıkmayı başarmıştır. Her Kingsman ajanının evine birer füze yollanmış ve ajanlar yok edilmişlerdir. Kalan son 2 kingsman ajanı Kıyamet günü purotokolünü uygulamış ve statesman içki ajanlarına ulaşmıştır. Eski Ajan Galahad’ıda burada beyin hafızasını kaybetmiş bir şekilde bulmuştur. Dünya çok kötü bir gücün egemenliği altına girmek üzeredir. Uyuşturucu gibi maddeleri kullanan insanlar mavi isilik hastalığına yakalanmış ve ölüm süreleri hızlıdır. Son Kingsman ajanları dünyayı kurtarmış ve Statesman’lar gibi içki işine girmişlerdir. Filmin senaryosu Jane Goldman, Matthew Vaughn, Mark Millar ve Dave Gibbons gibi isimler tarafından yazlmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Matthew Vaughn oturmaktadır. Filmin başrolunde ise Taron Egerton, Colin Firth ve Mark Strong yer almaktadır. Film tür olarak Aksiyon, Casusluk ve Komedi film türleri ile yarışmıştır. Filmin IMDB Puanı ise 7.1’dir.

Kingsman 2 Full HD Tek Parça izle

2,732 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Kingsman 2 izle (2017) Türkçe Dublaj
7.1 IMDB Puanı

Kingsman 2 izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Matthew Vaughn
Oyuncular Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strong, Julianne Moore, Halle Berry, Channing Tatum, Pedro Pascal, Jeff Bridges, Edward Holcroft, Sophie Cookson, Hanna Alström, Elton John, Michael Gambon, Poppy Delevingne, Samantha Womack, Calvin Demba, Thomas Turgoose, Tobi Bakare, Keith Allen, Tom Benedict Knight, Björn Granath, Lena Endre, Alessandro De Marco, Samantha Coughlan, Tony Paul West, Honey Holmes, Alexandra Ford
Kingsman 2 İzle, Kingsman 2 filmi izle, Kingsman 2 full izle, Kingsman 2 Tek parça izle, Kingsman 2 Türkçe Dublaj izle, "Kingsman 2" Babasının gizlilikte sürdürdüğü Kingsman ajanlığı mesleğini kabul eden ana karakterimiz ilk Kingsman filminde kötü bir adamı yenerek dünyayı kurtarmıştır. İnsanlar üzerinden haksız kazanç kazanmak isteyen bir şirket aynı anda yaptıkları bir saldırı ile ülkenin önde gelen ajan servisinin Kingsman'ın merkez üssünü yıkmayı başarmıştır. Her Kingsman ajanının evine birer füze yollanmış ve ajanlar yok edilmişlerdir. Kalan son 2 kingsman ajanı Kıyamet günü purotokolünü uygulamış ve statesman içki ajanlarına ulaşmıştır. Eski Ajan Galahad'ıda burada beyin hafızasını kaybetmiş bir şekilde bulmuştur. Dünya çok kötü bir gücün egemenliği altına girmek üzeredir. Uyuşturucu gibi maddeleri kullanan insanlar mavi isilik hastalığına yakalanmış ve ölüm süreleri hızlıdır. Son Kingsman ajanları dünyayı kurtarmış ve Statesman'lar gibi içki işine girmişlerdir. Filmin senaryosu Jane Goldman, Matthew Vaughn, Mark Millar ve Dave Gibbons gibi isimler tarafından yazlmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Matthew Vaughn oturmaktadır. Filmin başrolunde ise Taron Egerton, Colin Firth ve Mark Strong yer almaktadır. Film tür olarak Aksiyon, Casusluk ve Komedi film türleri ile yarışmıştır. Filmin IMDB Puanı ise 7.1'dir.