Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

10,005 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Kiki: Lanet-i Cin Filmi full izle (2020)

Kiki: Lanet-i Cin Filmi full izle (2020)

(Kiki: Lanet-i Cin)

Filmin konusu ve içeriği

FİL:M TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR HENÜZ VİZYONA GİRMEDİĞİ İÇİN SADECE FRAGMAN MEVCUTTUR.

Genç bir adam olan Muzaffer, bir aktör olarak evlendiği Senay ile aradığı mutluluğu bulamadığı zaman Sati adında bir kadınla evlenir. Muzaffer'in bu evlilikten Elif adında bir kızı var. Dmd hastası Elif de şizofreni. Sürekli halüsinasyon yapan doktor Muzaffer, onu bu durumdan kurtarmak için doktoru alsa da, hiçbir yerden olumlu bir sonuç alamıyor. Muzaffer'ın son umudu, Yeliz adında bir astrolog vesilesiyle tanıştığı ortam Bedir'dir. Ancak Bedir'in Elif'i kurtarma çabası verimli değildir. Çünkü Bedir'in fark etmediği bir etki, sadece Elif'i değil tüm aileyi de etkiledi. Aileyi kabusundan kurtarmak için mücadele eden Bedir, bu süreçte gizli gerçeklerin ortaya çıkmasına yol açar. Bedir'in mücadelesi bir süre sonra kanlı bir intikam savaşına dönüşür.

Film henüz sinema ekranlarına aktarılmadığı için sadece fragman mevcuttur. İlerleyen günlerde sinema çekimi ile sizlere sunulacaktır. Daha sonrasında telif hakkı kalktığı zamanda orjinal versiyonları eklenecektir.

Yerli Film Kiki: Lanet-i Cin Hemen izle İyi Seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

134 yorum