OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
9.0 IMDB Puanı

Khaani 1.Sezon Altyazılı izle

  • Yapım Yılı
Khaani 1.Sezon izle, Khaani 1.Sezon Altyazılı izle, Khaani 1.Sezon Türkçe Dublaj izle, 2017 Pakistan yapımı olan Romantik bir dizi olan ve her bölümü 30-45 dakika süren bir dizidir.
Dizinin konusu: Klanlar genellikle toplumumuzda cesur ve başörtülü topluluk olarak etiketlenir. Ama bizim merkezi karakterimiz olan Sanam Khan, pragmatik bir kızdır; Küçük kız kardeşleri bile onu korkak bir kişi olarak görür ve "Khaani" ünvanı ile kızdırır. Bir ve iki kardeş Sarim yakında mezun olacak ve ev üyelerinin yükünü paylaşması gerekiyor. Öte yandan, Mir Hadi, zengin bir velet, kısa huylu bir adam ve etkili bir aileye ait. Bir olaydan sonra Khaani'nin ailesiyle bir şekilde çatışmaya girer. Etkili suçlu Mir Hadi, Khaani'nin ailesine sorunu çözmek için yaklaştığında, şaşırtıcı bir şekilde güvercin yürekli Khaani, muazzam bir direniş sergiliyor. Mir Hadi onlara ölüm tehditleri veriyor, onları korkutuyor ve korkutucu davranışları Khaani'nin önünde bir demir duvar gibi durmasını sağlıyor. Khaani'nin şöhreti ve cesareti Mir Hadi'nin kalbini eritir ve ona aşık olur.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Khaani 1.Sezon izle

Khaani 1.Sezon izle, Khaani 1.Sezon Altyazılı izle, Khaani 1.Sezon Türkçe Dublaj izle, 2017 Pakistan yapımı olan Romantik bir dizi olan ve her bölümü 30-45 dakika süren bir dizidir.
Dizinin konusu: Klanlar genellikle toplumumuzda cesur ve başörtülü topluluk olarak etiketlenir. Ama bizim merkezi karakterimiz olan Sanam Khan, pragmatik bir kızdır; Küçük kız kardeşleri bile onu korkak bir kişi olarak görür ve “Khaani” ünvanı ile kızdırır. Bir ve iki kardeş Sarim yakında mezun olacak ve ev üyelerinin yükünü paylaşması gerekiyor. Öte yandan, Mir Hadi, zengin bir velet, kısa huylu bir adam ve etkili bir aileye ait. Bir olaydan sonra Khaani’nin ailesiyle bir şekilde çatışmaya girer. Etkili suçlu Mir Hadi, Khaani’nin ailesine sorunu çözmek için yaklaştığında, şaşırtıcı bir şekilde güvercin yürekli Khaani, muazzam bir direniş sergiliyor. Mir Hadi onlara ölüm tehditleri veriyor, onları korkutuyor ve korkutucu davranışları Khaani’nin önünde bir demir duvar gibi durmasını sağlıyor. Khaani’nin şöhreti ve cesareti Mir Hadi’nin kalbini eritir ve ona aşık olur.

Khaani 1.Sezon izle

Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8 yorum