Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

19,154 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Ketenpere Full izle
4.5 IMDB Puanı

Ketenpere Full izle

Türkiye komedisine büyük ölçüde katkısı olan Şafak Sezer'den bomba gibi bir komedi filmi daha Kertenpele; filmde Kalender , akrabasının yanında çalışmakta ara ara iş olunca film ve dizilerde arka planda rol alarak hayatını sürdürmektedir. Kalender'in tek amacı çok sevdiği sevigilisyle bir an önce evlenmektir. Hayat bu şekilde sıradan giderken Kalender akrabasının birinin suçunu üzerine almış ve hapise düşmüştür.Oldukca kötü günler geçiren oyuncumuz hapishanede Vefa diye bir adamla tanışır.Vefa Kalender'i oynadığı filmlerden dizilerden az da olsa tanımaktadır. Vefa Kalender'i çok sever ve koruması altına alır .

Hapishanede kötü günleri biten Kalender cezasını bitirmiş ve dışarı çıkmıştır. Dışarıya çıktığında Vefa'nın adamları dışarıda da Kalender'e yardım ederler .Bir süre sonra Vefa'da hapishaneden çıkar ve oda Kalender'e yardımcı olur . İstediği şirketi açma konusunda ona yardımcı olur ve Kalender'in isteği üzerine ona film çekmeye başlarlar. filmcee.com iyi seyirler diler .

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum