OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR

Kendi Yolumda Filmi izle

(Kendi Yolumda)
Kategori

Film Hakkında Bilgi

Ömer Faruk Sorak yönetmen koltuğunda yerini almasıyla birlikte birçok izleyici kendisine bağlayacak komedi filmleri arasında yerini alacaktır. Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Okan Çabaları filmin başrol oyuncusu olarak yerini almaktadır. Aynı zamanda hem dram hem komedi türlerini bir arada sürdürecek olan filmler arasında bulunmasıyla birlikte 6 Mart 2020 tarihinde vizyona girerek gündemimize gelecektir.
Sinemaseverler birçok filmi yakından takip ederek vizyon tarihini merak içerisinde beklemektedirler. Peki Kendi yolumda filminin konusu nedir Birçok kişi tarafından merak edilen ve sık sık karşımıza çıkan sorular arasında yerini bulmaktadır.

Kendi Yolumda Filminin KonusuGökhan Özoğuz Adana’ya gitmektedir. Arabasının bozulmasıyla birlikte gittiği tamirci de çırak olarak çalışan Ömer Ali ile tanışmaktadır. Ömer ali müzik sevdalısı biri olmasıyla birlikte besteler yaparak ön plana çıkmaktadır. Yaptığı birçok çalışmayı Gökhan Özoğuz’a göstererek bu işin peşini bırakmaması gerektiğini kendisine söylemesiyle fazla mutlu olmuştur. Ancak Ömer Ali, Gökhan Özoğuz’a ‘’ Sende benim gibi bir ailede ve benim doğduğum gibi tamirhanede olsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin ‘’ sorusunu yöneltmesiyle birlikte Gökhan bunu bilinçaltına kazıyacaktır. Arabasının tamir olması sırasında Gökhan uykuya dalmıştır, rüyasında Ömer Alinin sorusunun etkisinde kalarak onu görmüştür. Gökhan da artık Adana’da bir tamirci çırağı olacaktır. Ömer alinin bu sorusundan fazlasıyla etkilenmesi onu çıkmaz bir sokağa sokacak ve aslında huzuru yakalayacaktır.

2020 Türkiye Yapımı Kendi Yolumda Filmini 720p Kalitede izle İyi Seyirler.

Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus

1,508 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum