GkmFXGkmFX
5.7 IMDB Puanı

Kayıp – American Son Full HD izle

Heyecanla çaresiz kalan Kendra Ellis-Connor (Kerry Washington), Miami Polis Karakolunun bekleme alanında yürür. West Point'e gitmek üzere olan en iyi öğrenci olan 18 yaşındaki oğlu Jamal, akşam erken saatlerde arkadaşlarıyla dışarı çıktı ve alışılmadık bir şekilde geri gelip onunla iletişime geçmedi. Kendra, yırtık kocası Scott'ı (Stephen Pasquale) beklerken, Memur Paul Larkin (Jeremy Jordan) ile röportaj yapar ve ona Jamal'in sabıkaları, sokak isimleri veya altın dişleri olup olmadığına dair sorularının kesinlikle protokol olduğunu söyler. ırkçı değil. ... Larkin, Scott geldiğinde Jamal'ın nerede olduğuna dair yeni ayrıntıları aniden ortaya çıkarır, başlangıçta bu beyaz FBI ajanının Jamal'ın babası olduğunu fark etmez. Üçü bunu ıssız bir bekleme alanında tartışırken, ırkın, cinsiyetin ve sınıfın polis prosedürlerini ne ölçüde etkilediğiyle ilgili acil sorular ortaya çıkıyor.

Full HD Kayıp American Son Turkce Dublaj izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

203 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.