GkmFXGkmFX

Karlar Kralı Norm 2 Filmi full izle

(Norm of the North: King Sized Adventure)
Kategori

Filmin Konusu ve İçeriği


Çok uzun bir süreden beri ülkemizde çekimleri yapılan animasyon filmler hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından beğeniyle izleniyor. Bu filmlerde genellikle hayvanlar ve bitkiler rol alsa da bazı durumlarda animasyon insan görüntüleri de rol alıyor. 3 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girecek olan Karlar Kralı Norm 2 animasyon severlerin sinema salonlarında buluşmasını sağlayacak. Bir müddet önce internet üzerinden yayınlanan Karlar Kralı Norm 2 animasyon filminin fragmanı binlerce kişi tarafından izlendi ve beğenildi. Yönetmenliğini Richard Finn ve Tim Maltby gibi isimlerin paylaştığı bu filmin yapımcılığını Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan, Güney Kore ve Çin üstleniyor. Gerçekten büyük bir ustalık ile yapılmış bu film çok beğeni toplayacak.

FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.
Turkce Dublaj Karlar Kralı Norm 2 Animasyon filmini Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

804 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum