Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Karınca adam ve Yaban Arısı İzle

Karınca adam ve Yaban Arısı İzle, Karınca adam ve Yaban Arısı sinema çekimi izle, Karınca adam ve Yaban Arısı filmi izle, Karınca adam ve Yaban Arısı full izle, Karınca adam ve Yaban Arısı 1080p izle, Karınca adam ve Yaban Arısı hd izle, Karınca adam 1.filminde Hapishane’den bir hırsızı şartlı tahliye ettirir ve tasarlanmış küçülme kostümüyle hırsız küçülür ve Şartı olan hırsızlığı yapar. Ant man filminin 2.bölümünde ise Karınca adam ve Yaban Arısı yan yana gelerek Bir dizi maceralara atılırlar. Bu aksiyon dolu bilim kurgu filminde hiç unutmayacağınız efsanevi aksiyon sahnelerine şahit olabilirsiniz. Scott Lang hem bir süper kahraman olmak zorunda hemde küçük kızına bir baba olmak zorundadır. Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görev için Karınca adam’ın kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve Yaban arısı ile birlikte çalışarak geçmişinde yatan sırrı gün yüzüne çıkarmalıdır. Karınca adam ve Yaban arısı birlikte bir çok maceraya atılırlar ve sonunda Karınca adam’ın geçmişinde yatan sırrı ortaya çıkarırlar. Filmin hikayesini Andrew Barrer, Gabriel Ferrari, Chris McKenna, Erik Sommers ve Paul Rudd birlikte oluşturmuşlardır. Filmin başrolunu ise Paul Rudd ve Evangeline Lilly paylaşmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Peyton Reed oturmaktadır. Film türü olarak sadece Aksiyon kategorisinde yer almaktadır. 6 Temmuz 2018’de Vizyona girecektir.

Karınca adam ve Yaban Arısı Full HD Tek Parça izle

4,009 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Karınca adam ve Yaban Arısı 2018 Türkçe Dublaj Hd İzle

Karınca adam ve Yaban Arısı 2018 Türkçe Dublaj Hd İzle

  • Yapım Yılı 2018 - ABD
Kategori
Yönetmen Peyton Reed
Oyuncular Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Hannah John-Kamen, Michelle Pfeiffer, Michael Peña, Randall Park, Laurence Fishburne, Judy Greer, Walton Goggins
Karınca adam ve Yaban Arısı İzle, Karınca adam ve Yaban Arısı sinema çekimi izle, Karınca adam ve Yaban Arısı filmi izle, Karınca adam ve Yaban Arısı full izle, Karınca adam ve Yaban Arısı 1080p izle, Karınca adam ve Yaban Arısı hd izle, Karınca adam 1.filminde Hapishane'den bir hırsızı şartlı tahliye ettirir ve tasarlanmış küçülme kostümüyle hırsız küçülür ve Şartı olan hırsızlığı yapar. Ant man filminin 2.bölümünde ise Karınca adam ve Yaban Arısı yan yana gelerek Bir dizi maceralara atılırlar. Bu aksiyon dolu bilim kurgu filminde hiç unutmayacağınız efsanevi aksiyon sahnelerine şahit olabilirsiniz. Scott Lang hem bir süper kahraman olmak zorunda hemde küçük kızına bir baba olmak zorundadır. Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görev için Karınca adam'ın kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve Yaban arısı ile birlikte çalışarak geçmişinde yatan sırrı gün yüzüne çıkarmalıdır. Karınca adam ve Yaban arısı birlikte bir çok maceraya atılırlar ve sonunda Karınca adam'ın geçmişinde yatan sırrı ortaya çıkarırlar. Filmin hikayesini Andrew Barrer, Gabriel Ferrari, Chris McKenna, Erik Sommers ve Paul Rudd birlikte oluşturmuşlardır. Filmin başrolunu ise Paul Rudd ve Evangeline Lilly paylaşmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Peyton Reed oturmaktadır. Film türü olarak sadece Aksiyon kategorisinde yer almaktadır. 6 Temmuz 2018'de Vizyona girecektir.