Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

2,397 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Kardesler Filmi İzle
0.0 IMDB Puanı

Kardesler Filmi İzle

Kardeşler Yerli Film İzle
Yönetmenliğini ve senaristliğini Ömür Atay’ın üstlendiği film, Adana film Festivali’nin ulusal yarışma kategorisinde yer almıştır. Film bir hesaplaşma hikâyesin ikonu almaktadır. Ablasının cinayetini üstlenip hapse girmek zorunda kalan Yusuf, cezasının bitmesi ile birlikte kendisini hesaplaşmalar içerisinde bulur. Yaşı küçük olduğundan dolayı ceza indirimi alacağı için abisi Ramazan’ın işlediği cinayeti üstlenmiştir. Fakat ablasını öldürenin kendisi olmadığını annesi dâhil kimseye inandıramamıştır.
Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken bir taraftan da hesaplaşmanın günün beklemektedir. Onca yıl annesinin kendisini bir kere bile ziyaret etmediği hapishane günlerini silmeye çalışırken abisine karşı öfkesi gün geçtikçe büyümektedir. Çekip gitmek istiyor Yusuf fakat şefkat ve ilgiye her ihtiyaç duyduğunda geri döneceğini bilerek gidemiyor. Özgürlüğüne kavuşan Yusuf çektiği vicdan azabı ile dışarda da esaret hayatı çekmektedir. Ablasını öldürmemiştir ama en az onun kadar suçlu hissetmektedir. İki kardeşin hayatına giren Yasemin, geçmişte yaşanan ve aile tarafından sır gibi saklanan cinayeti öğrenir. Yasemin de tıpkı Yusuf gibi aile için büyük bir tehdit haline gelmiştir. Abisine acıyıp onun işlediği suçun günahkarı olan Yusuf bundan sonraki hayatında başına neler gelecek? Yusuf normal hayatına adapte olabilecek mi? Filmin fragmanını izlemek için kardeşler izle yazmanız yeterlidir.
12 Nisan 2019’da vizyona giren kardeş yerli film izle ve izletme imkanına kavuşacaksınız. Tam bir aile dramına sahne olan film dram kategorisinde yer almaktadır. Başrolleriini Yiğit Ege Yazar, Caner Şahin ve Gözde Mutluer paylaşmaktadırlar.