Secret Bet

707 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Karayip Korsanları 5 (2017) atv izle
7.0 IMDB Puanı

Karayip Korsanları 5 (2017) atv izle

(Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales)
Karayip Korsanları 5 Salazar'ın İntikamı Hakkında

Korsanların lideri korkusuz Jack Sparrow yeni bir meceraya doğru yelken açıyor. Türkçe dublaj izleyebileceğiniz bu seride Salazarın intikamı alınıyor.

Filmin Konusu

Çılgın maceralarıyla tanınan kaptanlar kralı, ama çok talihsiz Jack Sparrow, yelken ettiği sulara yaklaşan rüzgarları hissediyor. Korkunç Kaptan Salazar liderliğindeki ölümcül hayalet korsanlar denizdeki tüm korsanları öldürerek Üçgenden kaçmayı başardılar; hayatta kalan tek korsan kaptanı Jack. Jack, Salazar'ın gazabından ve intikamından kaçmak için Poseidon Asası'nı kovalar. Bu efsanevi asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması'ndan dik bir denizci olan Henry ile zor bir anlaşma yapar. Jack Sparrow, küçük ve sağlam bir gemi olan Dying Gull'ın dümeninde, kötü kaderini tersine çevirmenin ve şimdiye kadarki en zorlu ve korkunç düşmandan kaçmanın yollarını arayacak.