OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
6.2 IMDB Puanı

Karate Kid 720P Türkçe Dublaj izle

(The Karate Kid)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Christopher Murphey, Robert Mark Kamen
Ödüller 5 ödül & 12 Adaylık.
Karate Kid izle, Karate Kid full izle, Karate Kid filmi izle, Karate Kid Tek Parça izle, Karate Kid Altyazılı izle, Karate Kid Türkçe Dublaj izle, 2010 Amerika ve Çin yapımı olan Karate Kid filminin toplam süresi 2 saat 20 dakikadır. Filmin türleri ise Aile, Aksiyon ve Dram'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan 6,2 gibi ortalamanın üzerinde başarılı bir puandır. yüz binlerce insanın Karateci Çocuğu izlemesi ve filmi beğenmesi filmin oyuncu kadrosuna ve mükemmel tarzına bağlıdır. Filmin yönetmenliğini Harald Zwart yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Christopher Murphey ve Robert Mark Kamen yazmıştır. Filmin başrolünü ise Jackie Chan, Jaden Smith ve Taraji P. Henson gibi isimler yer almaktadır. Karate Kid filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: İş, küçük bir annesiyle, Çin’e tek bir annenin taşınmasına sebep olur; yeni evinde, çocuk bir usta tarafından kendisine öğretilen kung fu'yi kucaklar.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Karate Kid izle

Karate Kid izle, Karate Kid full izle, Karate Kid filmi izle, Karate Kid Tek Parça izle, Karate Kid Altyazılı izle, Karate Kid Türkçe Dublaj izle, 2010 Amerika ve Çin yapımı olan Karate Kid filminin toplam süresi 2 saat 20 dakikadır. Filmin türleri ise Aile, Aksiyon ve Dram’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan 6,2 gibi ortalamanın üzerinde başarılı bir puandır. yüz binlerce insanın Karateci Çocuğu izlemesi ve filmi beğenmesi filmin oyuncu kadrosuna ve mükemmel tarzına bağlıdır. Filmin yönetmenliğini Harald Zwart yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Christopher Murphey ve Robert Mark Kamen yazmıştır. Filmin başrolünü ise Jackie Chan, Jaden Smith ve Taraji P. Henson gibi isimler yer almaktadır. Karate Kid filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: İş, küçük bir annesiyle, Çin’e tek bir annenin taşınmasına sebep olur; yeni evinde, çocuk bir usta tarafından kendisine öğretilen kung fu’yi kucaklar.

Karate Kid Tek Parça izle

21,957 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet