Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Karanlıkta izle

Karanlıkta izle, Karanlıkta Altyazılı izle, Karanlıkta Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan Karanlıkta filminin toplam süresi 1 saat 40 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Gizem ve Gerilim’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,7’dir. Filmin yönetmenliğini Anthony Byrne yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Anthony Byrne ve Natalie Dormer yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Natalie Dormer, Emily Ratajkowski, James Cosmo

Karanlıkta Filminin Konusu: Kör piyanist Sofia (Natalie Dormer), komşusu Veronique’nin (Emily Ratajkowski) ölümüne yol açan apartmandaki mücadeleye kulak misafiri oluyor. Bu, Sofya’yı derinliklerinden çeken bir yolculuğun başlangıcıdır ve onu, savaş suçlusu olmakla suçlanan Sırp bir işadamı olan Veronique’in babası Zoran Radiç (Jan Bijvoet) ile temasa sokar.

Sofya, tehlikeli bir yolsuzluk dünyasına çekildi, polis, isyancıları ve Rus mafyasını araştırdı – Sofya’nın kendi gizli geçmişine ve şu ana kadar sakladığı intikam yoluna sahip bir dünya.

Karanlıkta Tek Parça izle

1,582 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Karanlıkta Full 720p Tek Parça izle
5.7 IMDB Puanı

Karanlıkta Full 720p Tek Parça izle

(In Darkness)
Yönetmen
Senaryo Anthony Byrne, Natalie Dormer
Karanlıkta izle, Karanlıkta Altyazılı izle, Karanlıkta Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan Karanlıkta filminin toplam süresi 1 saat 40 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Gizem ve Gerilim'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,7'dir. Filmin yönetmenliğini Anthony Byrne yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Anthony Byrne ve Natalie Dormer yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Natalie Dormer, Emily Ratajkowski, James Cosmo

Karanlıkta Filminin Konusu: Kör piyanist Sofia (Natalie Dormer), komşusu Veronique'nin (Emily Ratajkowski) ölümüne yol açan apartmandaki mücadeleye kulak misafiri oluyor. Bu, Sofya'yı derinliklerinden çeken bir yolculuğun başlangıcıdır ve onu, savaş suçlusu olmakla suçlanan Sırp bir işadamı olan Veronique'in babası Zoran Radiç (Jan Bijvoet) ile temasa sokar.

Sofya, tehlikeli bir yolsuzluk dünyasına çekildi, polis, isyancıları ve Rus mafyasını araştırdı - Sofya'nın kendi gizli geçmişine ve şu ana kadar sakladığı intikam yoluna sahip bir dünya.