10 IMDB Puanı

Karakomik Filmler 2 Emanet ve Deli full izle

(Karakomik Filmler: Emanet ve Deli)
Cem Yılmaz’ın yeni imzasını attığı filmi Karakomik Filmler: Emanet ve Deli, 17 Ocak’ta seyirci ile buluşuyor!

Cem Yılmaz, pek çok filme imzasını atmasına rağmen kara komik mizahtan asla vazgeçmiyor. Daha önce çıkardığı Karakomik Filmler Kaçamak ve 2 Arada filmlerinin ardından Karakomik Filmler: Emanet ve Deli filmi ile seyircilerinin karşısına çıkıyor.

Cem Yılmaz’ın deneyimleri ile yakında sinemalarda yerini alacak olan Karakomik Filmler: Emanet ve Deli filmi seyirci karşısına çıkarken iki adet fragman ile film sevenleri karşılıyor. İki ayrı bölüm olarak karşımıza çıkacak olan bu filmler ile Cem Yılmaz’ın yeni alternatifleri ile tanışmış oluyoruz. Daha önce Kaçamak ve 2 Arada filmleri ile sesini duyuramayan Cem Yılmaz, yeni serileri ile dilediği izlenmeye ulaşabileceğini düşünmektedir. İki film izle tek bilet mottosu ile sinemalara girecek olan filmi şimdiden büyük heyecanla beklenmektedir.

Karakomik Filmler: Emanet ve Deli KonularıKarakomik Filmler: Emanet filmi konusu; yetenek yarışmalarına katılan ve şöhret gibi ekstra hikâyelerin peşinde olan Birol’un ana hikâyesini anlatmaktadır. Birol, şöhret olmak ve tanınmak istemektedir. Bunun en kısa yolunu ise çeşitli yetenek yarışmalarına katılarak denemektedir. Tam bir dans tutkunu olan Birol, hayallerinin peşinden koşan bir genç olarak karşımızda.

Karakomik Filmler: Deli filmi konusu; tamamı ile dram filmi olarak seyircinin karşısına çıkmaktadır. Güven karakteri ile can bulan Cem Yılmaz, aşık olduğu kızın karşısına çıkabilmek ve kendisini ifade edebilmek uğruna elinden geleni yapıyor. Bir kaza sonucu gereksiz yere ceza alan Güven bu durumdan nasıl kurtulacağını bilmiyor. Deli filminin pek çok sahnesi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde geçmektedir.

Karakomik Filmler: Emanet ve Deli OyuncularıDev isimlerin yer aldığı film karşımıza 2 film tek bilet mottosu ile çıkmaktadır. Ana kadro olarak Cem Yılmaz, Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinçci, Tansu Biçer, Celil Nalçakan, Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi ve Emin Gürsoy gibi isimler bulunmaktadır.
10
11,777 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın