BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Kara Kule izle

Kara Kule izle, Kara Kule Türkçe Dublaj izle, Kara Kule Tek Parça izle, Kara Kule full izle, Kara Kule filmini izle, Son Gunslinger, Roland Deschain, evrenleri bir arada tutan Karanlık Kule’yi devirmesini engellemek için Kara Adam olarak da bilinen Walter O’Dim ile sonsuz bir savaşta kilitlendi. Tehdit altındaki dünyaların kaderiyle, iyi ve kötülük nihai savaşta çarpışacak, çünkü sadece Roland, Kuleyi Siyah Adam’dan koruyabilecektir. Kara Kule filmini türkçe dublaj halinde tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Kara Kule Tek Parça izle

2,414 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Kara Kule Türkçe Dublaj 1080p izle
5.7 IMDB Puanı

Kara Kule Türkçe Dublaj 1080p izle

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Yönetmen Nikolaj Arcel
Oyuncular Matthew McConaughey, Idris Elba, Tom Taylor, Dennis Haysbert, Ben Gavin, Claudia Kim, Jackie Earle Haley, Fran Kranz, Abbey Lee, Katheryn Winnick
Kara Kule izle, Kara Kule Türkçe Dublaj izle, Kara Kule Tek Parça izle, Kara Kule full izle, Kara Kule filmini izle, Son Gunslinger, Roland Deschain, evrenleri bir arada tutan Karanlık Kule'yi devirmesini engellemek için Kara Adam olarak da bilinen Walter O'Dim ile sonsuz bir savaşta kilitlendi. Tehdit altındaki dünyaların kaderiyle, iyi ve kötülük nihai savaşta çarpışacak, çünkü sadece Roland, Kuleyi Siyah Adam'dan koruyabilecektir. Kara Kule filmini türkçe dublaj halinde tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.