GkmFXGkmFX
7.7 IMDB Puanı

Kapan izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Jordan Peele
Oyuncular Daniel Kaluuya, Allison Williams, Catherine Keener, Bradley Whitford, Caleb Landry Jones, Marcus Henderson, Betty Gabriel, Lakeith Stanfield, Stephen Root, Lil Rel Howery, Ashley LeConte Campbell, John Wilmot, Caren L. Larkey, Julie Ann Doan, Rutherford Cravens, Geraldine Singer, Yasuhiko Oyama, Richard Herd, Erika Alexander, Jeronimo Spinx, Ian Casselberry, Trey Burvant, Zailand Adams
Kapan İzle, Kapan Türkçe Dublaj izle, Kapan filmi izle, Kapan Tek Parça izle, Kapan full izle, Mahalle'ye yeni taşınan siyahi genç bir akşam üstü saatlerinde beyaz bir arabadan inen yüzü maskeli bir adam tarafından kaçırılır. Yola çıktığından beri siyahı adamın başına gelmeyen kalmamıştır. Yolda giderken aniden bir ceylan'a çarparlar. Olağan dışı olaylar siyahı adamın başına gelmektedir. Chris'in bir sevgilisi vardır ve adı Rose'dir. Rose çok tehlikeli bir kadındır. Yaptığı sevgililerini kandırarak ailesinin evine eletmektedir ve bu evde Rose'nin annesi bir psikiyatr'dır. Chris'in üzerinde hipnoz yapan Rose'nin annesi onun sigara içmemesi için bu hipnozu yapmıştır. Köyde bulunan her siyahi erkek aslında Rose'nin sevgilisi olduğu için Köyde hep zenciler bedava köle olarak kullanılmıştır. Chris tekrar hipnotize olmamak için kulağına koltuğun pamuklarını tıkamış ve hipnotize olmuş numarası yapmıştır. Chris Ailedeki herkesi öldürmüş ve gelen arkadaşının aracı ile hayatına geri dönmüştür. 1 Saat 44 dakika olan filmde hiç bir saniyenizi boşa harcamayacaksınız. Filmin yönetmen koltuğunda Jordan Peele oturmaktadır. Filmin başrolünü ise Daniel Kaluuya, Allison Williams ve Catherine Keener paylaşmaktadır. Film Gerilim türünde başarılı bir filmdir.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Kapan İzle

Kapan İzle, Kapan Türkçe Dublaj izle, Kapan filmi izle, Kapan Tek Parça izle, Kapan full izle, Mahalle’ye yeni taşınan siyahi genç bir akşam üstü saatlerinde beyaz bir arabadan inen yüzü maskeli bir adam tarafından kaçırılır. Yola çıktığından beri siyahı adamın başına gelmeyen kalmamıştır. Yolda giderken aniden bir ceylan’a çarparlar. Olağan dışı olaylar siyahı adamın başına gelmektedir. Chris’in bir sevgilisi vardır ve adı Rose’dir. Rose çok tehlikeli bir kadındır. Yaptığı sevgililerini kandırarak ailesinin evine eletmektedir ve bu evde Rose’nin annesi bir psikiyatr’dır. Chris’in üzerinde hipnoz yapan Rose’nin annesi onun sigara içmemesi için bu hipnozu yapmıştır. Köyde bulunan her siyahi erkek aslında Rose’nin sevgilisi olduğu için Köyde hep zenciler bedava köle olarak kullanılmıştır. Chris tekrar hipnotize olmamak için kulağına koltuğun pamuklarını tıkamış ve hipnotize olmuş numarası yapmıştır. Chris Ailedeki herkesi öldürmüş ve gelen arkadaşının aracı ile hayatına geri dönmüştür. 1 Saat 44 dakika olan filmde hiç bir saniyenizi boşa harcamayacaksınız. Filmin yönetmen koltuğunda Jordan Peele oturmaktadır. Filmin başrolünü ise Daniel Kaluuya, Allison Williams ve Catherine Keener paylaşmaktadır. Film Gerilim türünde başarılı bir filmdir.

Kapan Full HD Tek Parça izle

2,341 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.