4,1 IMDB Puanı

Kafalar Karışık Full İzle

(Kafalar Karısık)
  • Yapım Yılı 2018
Yönetmen Yücel Yolcu
Oyuncular Metin Akpınar, Erkan Can, Güven Kıraç, Cihan Ünal, Zuhal Yalçın, Nilgün Kasapbaşoğlu, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Burak Tamdoğan
Vine ile başlayıp diğer sosyal mecralarda her geçen gün daha fazla ünlenen ve bir çok kişinin sevgisini kazanan Kafalar üçlüsünün başrolünü üstlendiği Kafalar Karışık filminin yönetmek koltuğunda Yücel Yolcu oturuyor. Filmin kadrosu bu üç kafadar dışında çok büyük isimlerle de doldurulmuş durumda. Kadroda Metin Akpınar, Erkan Can, Güven Kıraç, Cihan Ünal, Zuhal Yalçın, Nilgün Kasapbaşoğlu, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Burak Tamdoğan ve Selehattin Taşdöğen gibi büyük sinema üstatları dışında Türk Pop dünyasının önde gelen isimlerinden Yıldız Tilbe ve Funda Arar'da yer alıyor. Kadro bu kişilerle de sınırlı değil. Bu zengin kadroya ek olarak Youtube dünyasından bilinen bir çok isimde filmde rol alıyor. Filmin görüntü yönetmenliğinde ise Oscar ödülüne aday gösterilen Ersin Gök bulunuyor.
Film genel yapısı olarak bir aşk hikayesini anlatmakta. Atakan'ın sevgili Buse ile çok mutlu bir birliktelikleri vardır ve bu birliktelik uzun bir süredir mutlu şekilde devam etmektedir. Çift bu ilişkiyi bir şekilde ciddiyete dökmek ve evlilik ile taçlandırmak istemektedir. Çok zengin biri olan Buse bu evliliği çok istese de Buse'nin dedesi bir türlü bu ilişkiyi onaylamaz. Büyüklerinin lafından çıkmayan Buse'de Atakan ile beraber bir şekilde dedesini ikna etmeye çalışır ancak dedeleri ne olursa olsun kararından dönmemeye kararlıdır. Atakan'ın ise tek çaresi Busenin yıllardır kayıp olan öz babasını bulup Buse'yi ondan istemektedir. Dedesinin karışmayacağı tek kişi odur. Atakan yıllardır kayıp olan müstakbel kayınpederini aramak için yollara koyulur ve ona bu yolculuğunda arkadaşları Bilal ve Fatih'de eşlik eder. Bu üçlünün macera dolu yolculuğu ve Atakan'ın sevdiğine kavuşabilmesi için gösterdiği çabayı izliyor olacağız. Filmin yüksek kalitede sansürsüz izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
10
10
16,560 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

22 yorum