GkmFXGkmFX

Kaçak Avcılar Tek Parça full izle

Kategori

Film Hakkında Bilgi


Senaristliğini ve yönetmenliğini Fatih Yıldırım’ın üstlendiği Kaçak Avcılar Filmi 27 Mart 2020 tarihinde vizyona giriyor. Başrollerinde Emir Erol, Cem Sultan Karabulut, Meral Kaplan, Altuğ Seçkinler ve Nisa Duru Yazan gibi isimlerin rol aldığı film komedi aile dalında sinema sahnesinde kendisine Mart ayı filmleri arasında yer buluyor. Komedi filmi severler tarafından çokça izlenileceği düşünülen film uzun metrajlı filmler arasında. Evde Tek Başına tadında bir film olan Kaçak Avcılar ormanda kaybolan iki çocuğun avcılık yapan birkaç adam ile komedi içeren macerasını anlatıyor. Kamp yapmaya giden aileden ayrılan iki kardeş kaçak olarak avcılık yapmak isteyen kişilere orman içinde tabiri yerinde ise kök söktürüyor.

FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.
Yerli Film Kaçak Avcılar Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

492 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum