Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Justice League İzle

adalet birliği filmi izle, Justice League İzle,Justice League sinema çekimi izle, Justice League filmi izle, Justice League full izle, Justice League hd izle, Wonder Woman, Batman, Supermen, Flash ve Squaman gibi DC Karakterlerini Justice League filminde bir araya getirip karşılarına ise süper kötü bir kahraman getiriyor. Batman Süper kahramanları bir araya getirmek için bir sürü çaba sarf ediyor. Bunu yapmasının en büyük nedeni ise süper kötü kahraman’a karşı koymak istemesidir. Dünyada süpermen süpermenliği bırakmış ve Suç oranı büyük oranda artış göstermiştir. Süpermen Batmanı ve onun ekibini yalnız bırakıyor. Justice League filmi film türü olarak Aksiyon ve Bilim Kurgu türünde yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Zack Snyder oturmaktadır. Filmin başarılı aktörleri ise Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, J.K. Simmons, Amber Heard, Joe Morton, Lisa Loven Kongsli, David Thewlis, Sergi Constance, Julian Lewis Jones, Michael McElhatton, Kobna Holdbrook-Smith, Francis Magee, Marc McClure, Doutzen Kroes, Brooke Ence, Ann Ogbomo, Samantha Jo, Aurore Lauzeral, Jack Yang, Billy Crudup, Jesse Eisenberg dır.

Justice League Full HD Tek Parça izle

3,182 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Justice League 2017 Türkçe Dublaj Full izle
7.3 IMDB Puanı

Justice League 2017 Türkçe Dublaj Full izle

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Yönetmen Zack Snyder
Oyuncular Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, J.K. Simmons, Amber Heard, Joe Morton, Lisa Loven Kongsli, David Thewlis, Sergi Constance, Julian Lewis Jones, Michael McElhatton, Kobna Holdbrook-Smith, Francis Magee, Marc McClure, Doutzen Kroes, Brooke Ence, Ann Ogbomo, Samantha Jo, Aurore Lauzeral, Jack Yang, Billy Crudup, Jesse Eisenberg
adalet birliği filmi izle, Justice League İzle,Justice League sinema çekimi izle, Justice League filmi izle, Justice League full izle, Justice League hd izle, Wonder Woman, Batman, Supermen, Flash ve Squaman gibi DC Karakterlerini Justice League filminde bir araya getirip karşılarına ise süper kötü bir kahraman getiriyor. Batman Süper kahramanları bir araya getirmek için bir sürü çaba sarf ediyor. Bunu yapmasının en büyük nedeni ise süper kötü kahraman'a karşı koymak istemesidir. Dünyada süpermen süpermenliği bırakmış ve Suç oranı büyük oranda artış göstermiştir. Süpermen Batmanı ve onun ekibini yalnız bırakıyor. Justice League filmi film türü olarak Aksiyon ve Bilim Kurgu türünde yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Zack Snyder oturmaktadır. Filmin başarılı aktörleri ise Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, J.K. Simmons, Amber Heard, Joe Morton, Lisa Loven Kongsli, David Thewlis, Sergi Constance, Julian Lewis Jones, Michael McElhatton, Kobna Holdbrook-Smith, Francis Magee, Marc McClure, Doutzen Kroes, Brooke Ence, Ann Ogbomo, Samantha Jo, Aurore Lauzeral, Jack Yang, Billy Crudup, Jesse Eisenberg dır.