Jungle İzle

Jungle İzle, Jungle Türkçe Dublaj izle, Jungle filmi izle, Jungle Tek Parça izle, Jungle full izle, Lise ve Üniversite dışında diğer insanlardan farklı olarak birşeyler yapmak isteyen başrolümüz Güney Amerika Bolivya’da bir Orman macerasına atılmaktadır. Filmin süresi 1 saat 55 dakikadır. Filmin imdb puanı ise, 6.7’dir. Bir grup arkadaş, sahtekar bir rehber eşliğinde Bolivya ormanlarına doğru yola çıkar. Filmin yazarı Justin Monjo filmin orjinal fikrini Yossi Ghinsberg’den almıştır. Film türü Macera, Aksiyon ve Biyografi türünde bilinçli ve farklı bir macera filmidir. Filmin başrolünü Harry Potter serisindeki Harry Potter karakterini oynayan Daniel Radcliffe üstlenmektedir. Jungle filmi 19 ekim 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde Orman’dan birçok bilgi öğreneceğiz ve eğlenceli vakitler geçirdiğimiz için filme çok minnettar kalacağız. Jungle filminde herkese iyi seyirler dileriz.

Jungle Full HD Tek Parça izle

3,635 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Jungle izle (2017) Türkçe Dublaj
6.7 IMDB Puanı

Jungle izle (2017) Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı 2017 - Avustralya -Kolombiya
Yönetmen Greg McLean
Oyuncular Daniel Radcliffe, Alex Russell, Thomas Kretschmann, Yasmin Kassim, Joel Jackson, Lily Sullivan, Jacek Koman, Luis Jose Lopez, Angie Milliken, Paris Moletti, Joey Vieira
Jungle İzle, Jungle Türkçe Dublaj izle, Jungle filmi izle, Jungle Tek Parça izle, Jungle full izle, Lise ve Üniversite dışında diğer insanlardan farklı olarak birşeyler yapmak isteyen başrolümüz Güney Amerika Bolivya'da bir Orman macerasına atılmaktadır. Filmin süresi 1 saat 55 dakikadır. Filmin imdb puanı ise, 6.7'dir. Bir grup arkadaş, sahtekar bir rehber eşliğinde Bolivya ormanlarına doğru yola çıkar. Filmin yazarı Justin Monjo filmin orjinal fikrini Yossi Ghinsberg'den almıştır. Film türü Macera, Aksiyon ve Biyografi türünde bilinçli ve farklı bir macera filmidir. Filmin başrolünü Harry Potter serisindeki Harry Potter karakterini oynayan Daniel Radcliffe üstlenmektedir. Jungle filmi 19 ekim 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde Orman'dan birçok bilgi öğreneceğiz ve eğlenceli vakitler geçirdiğimiz için filme çok minnettar kalacağız. Jungle filminde herkese iyi seyirler dileriz.