7.1 IMDB Puanı

Jumanji Yeni Seviye (2019) Sinema Çekimi tek parça izle

(Jumanji: The Next Level)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 124dk
Jumanji serüveninin yeni filmi olan Yeni Seviye geçtiğimiz aylarda vizyona girmişti. Dwayne Johnson'ın da başrolünde bulunduğu macera dolu bu filmi türkçe dublaj ve türkçe altyazılı izleme fırsatı. Film hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Jumanji Yeni Seviye Bomba gibi bir film.


Yıllar sonra yeni serüven ile birlikte bir araya gelen ekip.
Jumanji: Next Level, Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas ve Awkwafina'nın oynadığı, Jake Kasdan'ın yönettiği ve Kasdan, Jeff Pinkner'ın ortak yazdığı 2019 Amerikan fantezi macera komedi filmi. ve Scott Rosenberg. Jumanji serisinin dördüncü taksitidir ve 2017 filmi Jumanji: Jungle'a Hoş Geldiniz'in doğrudan devamıdır. Filmin konusu, aynı genç grubun, eski bir arkadaş ve iki farkında olmayan eklemeyle birlikte, hem eski hem de yeni ile yeni sorunlarla ve zorluklarla karşılaştıklarını gördükleri Jumanji'de sıkışıp kaldığı Ormana Hoş Geldiniz'den üç yıl sonra gerçekleşir. avatarlar, kaçmak için yeni bir kötü adam toprak kurtarmak zorunda iken.

Jumanji Yeni Seviye Hakkında


Jumanji: Bir Sonraki Seviye Amerika Birleşik Devletleri'nde 13 Aralık 2019'da Columbia Pictures etiketi altında Sony Pictures Releasing tarafından teatral olarak piyasaya sürüldü. Dünya çapında 515 milyon dolar hasılat elde etti.
10
2,717 Görüntülenme