6.6 IMDB Puanı

Johnny English 3: Tekrar İş Başında Full 720p Tek Parça izle

(Johnny English Strikes Again)
  • Yapım Yılı 2018
Yönetmen David Kerr
Senaryo William Davies
Oyuncular Kevin Eldon, Emma Thompson, Adam James, Rowan Atkinson
Johnny English 3: Tekrar İş Başında izle, Johnny English 3: Tekrar İş Başında Altyazılı izle, Johnny English 3: Tekrar İş Başında Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere, Fransa ve ABD ortak yapımı olan Johnny English 3: Tekrar İş Başında filminin toplam süresi 1 saat 29 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,5'tir. Filmin yönetmenliğini David Kerr yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise William Davies yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Rowan Atkinson, Ben Miller, Olga Kurylenko

Johnny English 3: Tekrar İş Başında Filmin konusu: MI7, şu andaki saha ajanlarının kimliklerini açığa çıkaran bilinmeyen bir varlıktan devasa bir siber saldırının hedefi. Sonuç olarak, MI7 saldırının arkasındaki suçluları takip etmek için daha eski inaktif ajanları yeniden görevlendirmek zorunda kalmıştır. Eski aktörler arasında gizlice casusluktaki genç öğrencilerine eğitim veren bir coğrafya öğretmeni olarak çalışan Johnny English var. İngiliz, hâlâ MI7'de bir katip olan eski yardımcısı Bough'un hizmetlerinden bahsetmektedir.

İngilizce ve Bough, Fransa'nın güneyine, siber saldırının kabaca köken aldığı araştırmaya başlamak için seyahat ediyor. Yakındaki bir marinada Dot Calm adında bir yat buluyorlar ve gece boyunca gemiye binmeye çalışıyorlar. Orada bir Ophelia gemisinde çalışıyorlar, ama hücresinden kaçmayı, bir dizi sunucu bulmayı ve yattan çıkmayı başarabiliyorlar.

Ertesi gün Ophelia'yı takip etmeye karar verirler. Sonunda yattan ayrılırken, Güney Fransa'nın serpantin yollarında, benzin tükenene kadar kovalarlar. Ophelia, takiplerinin farkında, geri geliyor ve İngilizce ve bir toplantıya katılıyor. Bu arada, İngiltere Başbakanı bir anlaşma oluşturmak için Silikon Vadisi milyarder Jason Volta ile bir toplantı yapmayı düşünüyor.

İngiliz, Ophelia ile bir barda buluşurken, Bough onun bir casus olabileceğini gösteren kanıtları keşfeder. İngilizce, şimdi Ophelia ile aşılanmış, ancak Bough'un öncülünü dikkate almayı reddediyor. Ophelia'nın aslında bir Rus casusu olduğu ve İngilizleri ortadan kaldırmak için üstlerinden emir aldığı görülüyor. Neyse ki, yanlışlıkla, hiperaktif hale gelmesine neden olan bir hapı kullandıktan sonra, girişimlerini kaçırmayı başarabilen İngilizce yürütememektedir.

Bu arada, daha fazla siber saldırıdan sonra, Başbakan ve Volta G12 toplantısında ortaya çıkacak bir anlaşmayı sağlamlaştırdı. İnfiltrasyona hazırlanırken, İngilizcinin milyarderlerin malikanesini araştırdığı bir sanal gerçeklik simülasyonunu tamamlaması istenir. Ancak, kendini odanın içinde tutmak için pusulanın kilidini açmaz ve Londra'da bu süreçte birçok sivile zarar verir.

Gerçek konaklara sızarak ve Volta'nın planı ile ilgili bir kanıtı kaydettikten sonra, İngilizce çekilir, ancak sürücü okulu arabasından kaçmak ve onları kaçırmaya çalışır. Volta'nın güvenli bir şekilde MI7'ye geri dönmesi için bir kovalamaca savurdu. Ancak, arabadan çıkarken yanlışlıkla yanlış telefonu alır ve Pegasus ile Başbakan'ı Volta'nın planları hakkında ikna edemez.

Başbakan, İngilizce'nin antics'lerine yeterince sahipti, onu kovdu ve İskoçya'daki G12 toplantısına devam etmeye karar verdi. Bough, İngilizceye MI7 desteği olmadan devam edip Volta'yı durdurmaya ikna etti. Onlar, bir Deniz Kuvvetleri denizaltı kaptanı olan Bough'un karısı Lidya'nın yardımını yazıyorlar ve toplantı yerine varıyorlar.

Kalenin kulesinde, Volta, Ophelia'ya, gerçek kimliğini en başından beri casus olarak tanıdığını ve Ophelia'nın onu öldürme girişimini savunduğunu gösterir. Neyse ki İngilizler, bir gadget takımını kullanarak kuleye tırmanıyor ve Volta'nın Ophelia'yı öldürmeden önce müdahale etmeyi başarıyor, ancak bir pencereye takılan bir kayış yüzünden dışarı atılıyor ve böylece Otaja kaçarken Volta'yı yakalayamıyor.

Volta şimdi Başbakan ve diğer G12 milletvekilleri toplantısı için katılıyor. İngilizce Volta'yı bir kez daha başarısızlığa uğratmaya çalışır. Daha sonra Volta, G12 ülkelerinin liderlerini ülkelerinin verileri üzerinde kontrol için zorla kabul ettirme planını ortaya koyuyor. İngilizce yardım için Pegasus'u aramaya karar verir, ancak denizaltı yakınlarında bir telefon kullanma konusundaki uyarıyı unutur.

Bu çağrı, denizaltının, İngiliz Deniz Feneri işaretinin üzerinde bıraktığı bir hava füzesine bir yüzey fırlatmasına neden oluyor ve sonuçta yatın tahrip olması sonucu yok oluyor. İngilizce, Bough ve Ophelia, Volta'yı kovalarken kaçmak için helikopterine doğru ilerliyor. Volta, onu yakalayamadığı için İngilizce'yi utandıktan sonra, Volta'nın telefonunu Volta'nın başındaki bir tableti fırlatır ve Volta'nın telefonunu tüm şemayı durdurması için parçalara ayırır. İngilizce, öğrencilerine onu kahraman olarak tekrar selamlamasıyla okula geri döner.
10
7,949 Görüntülenme