Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

5,160 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
John Wick 3 Parabellum Türkce Dublaj İzle
0.0 IMDB Puanı

John Wick 3 Parabellum Türkce Dublaj İzle

(John Wick: Chapter 3)
John Wick 3 Filmi Hakkında
Amerika Birleşik Devletlerinde de ülkemizde olduğu gibi çok izlenen filmler seri haline geliyor ki işte onlardan bir tanesi de gişede çok ciddi başarılar kazanan John Wick 3 filmi. 29.05.2019 tarihinde filmin tüm dünyada eş zamanlı olarak vizyona girmesi bekleniyor. Filmin türü ise diğer iki filmi izleyenlerin de çok iyi bildiği üzere aksiyon türündedir. Filmin yapımcıları tarafından yapılan açıklamada bu filmin serinin final yani son filmi olacağı ve devamının çekilmeyeceği ifade edilmiştir. Ama son anda gişede çok yüksek bir başarı elde eder ve karar değişir mi, onun için şimdiden bir şey söylemek oldukça güç
Gelelim film hakkında diğer bilgilere. Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi John Wick 3 filminde de başrol oyuncusu Keanu Reeves. Kendisine eşlik eden diğer oyuncular ise Oscarlı aktris Halle Berry, Anjelica Houston, Ian McShane ve Laurance Fishburne. Filmin senaristleri: Derek Kolstad ve Chad Stahelski. Filmin dağıtımcı şirketi ise Chantier Films. Filmin konusu ise John Wick bu sefer 2 nedenden dolayı firari durumdadır. Bunlardan ilki Continental Hotel'de birini öldürmesi ve diğeri bulunursa üzerine konan yüklü miktarda paradır. İşte tüm bu süre zarfında kendisine 1 saat kaçış izni verilir ve kendisi film boyunca bu süreyi çok iyi kullanarak güvendiği yegane insanlar olan servis endüstri sayesinde New York City şehrinden kaçmaya çalışır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum