Secret Bet


John Wick 2 İzle

John Wick 2 İzle, John Wick 2 Türkçe Dublaj izle, John Wick 2 filmi izle, John Wick 2 Tek Parça izle, John Wick 2 full izle, Film Aksiyon, Suç ve Gerilim türünde bir filmdir son derece suç içeren son derece aksiyon içeren ve kanınızı donduracak şekilde gerilim içermektedir. 10 Şubat 2017’de vizyona giren John Wick filmi, 2 sene önce ilk bölümü ile karşımıza John Wick karakteri ile çıkmıştı. Filmin başrolünü Keanu Reeves tek başına taşımaktadır. Emekliye ayrılmış olan John Wick tam bir tetikçidir ve karşısında kimse duramamaktadır. Filmin ilk serisinde John Wick’in arabasını çalınmış ve köpeği öldürülmüştür. John Wick çok sinirli hale gelmiş ve emekli olduğu mesleğe geri dönmüştür. John Wick bir araba ve bir köpek için bir mafya adamının yeğenini ve kardeşini öldürmüştür. Mafya’nın takendisinden intikam almak için gün beklemiş ve günü geldiğinde Mafya’nın canına okumuştur. Arabasını geri almıştır ancak araç hurda haline dönmüştür. John Wick bu işi yapmadan önce kendisine yardım eden grupla bir anlaşma yapmış ve bu anlaşmaya göre emekliye ayrılan biri tekrar işe dönerse tekrar tetikçi olmak zorundadır ama John Wick buna karşı gelmiş ve evi havaya uçurulmuştur. John Wick Tekrar işine dönmüş ve mühürden kurtulabilmek için onu denetleyen kişinin istediği kişiyi öldürmektedir. John Wick bunun üzerine öldürülecek kişinin yanına Roma’ya gitmiştir.

John Wick 2 Full HD Tek Parça izle

4,715 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
John Wick 2 izle (2017) Türkçe Dublaj
7.5 IMDB Puanı

John Wick 2 izle (2017) Türkçe Dublaj

(John Wick: Chapter 2)
Yönetmen
Senaryo Derek Kolstad, Derek Kolstad
Ödüller 4 ödül & 4 Adaylık.
John Wick 2 İzle, John Wick 2 Türkçe Dublaj izle, John Wick 2 filmi izle, John Wick 2 Tek Parça izle, John Wick 2 full izle, Film Aksiyon, Suç ve Gerilim türünde bir filmdir son derece suç içeren son derece aksiyon içeren ve kanınızı donduracak şekilde gerilim içermektedir. 10 Şubat 2017'de vizyona giren John Wick filmi, 2 sene önce ilk bölümü ile karşımıza John Wick karakteri ile çıkmıştı. Filmin başrolünü Keanu Reeves tek başına taşımaktadır. Emekliye ayrılmış olan John Wick tam bir tetikçidir ve karşısında kimse duramamaktadır. Filmin ilk serisinde John Wick'in arabasını çalınmış ve köpeği öldürülmüştür. John Wick çok sinirli hale gelmiş ve emekli olduğu mesleğe geri dönmüştür. John Wick bir araba ve bir köpek için bir mafya adamının yeğenini ve kardeşini öldürmüştür. Mafya'nın takendisinden intikam almak için gün beklemiş ve günü geldiğinde Mafya'nın canına okumuştur. Arabasını geri almıştır ancak araç hurda haline dönmüştür. John Wick bu işi yapmadan önce kendisine yardım eden grupla bir anlaşma yapmış ve bu anlaşmaya göre emekliye ayrılan biri tekrar işe dönerse tekrar tetikçi olmak zorundadır ama John Wick buna karşı gelmiş ve evi havaya uçurulmuştur. John Wick Tekrar işine dönmüş ve mühürden kurtulabilmek için onu denetleyen kişinin istediği kişiyi öldürmektedir. John Wick bunun üzerine öldürülecek kişinin yanına Roma'ya gitmiştir.