Bet Doksan
6.1 IMDB Puanı

Jexi izle

(Jexi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 85dk

Film Hakkında BilgiSon zamanların en eğlenceli ve komik filmleri arasında Jexi filmini göreceksiniz. Sizlerin de büyük bir keyif içerisinde izleyeceği en ideal seçimler arasında yerini alacak ve komedi türü olmasının vermiş olduğu avantaj ile birçok film sever ile buluşmayı başaracaktır. Jon lucas ve Scott More’nin yönetmen koltuğunda olmasıyla birlikte olağanüstü komedi türünde film siz film severler ile çok kısa bir zaman içerisinde buluşacaktır.
Mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında yerini bularak gündeme gelen Jexi filmi birçok sinemaseverin en ideal seçimleri arasında yerini alarak siz film severlerin film koleksiyonları arasında yerini alacaktır. 28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte sinemaseverler ile bir araya gelecektir.

Jexi Filminin KonusuJexi, hayatta her şeyden daha çok telefonunu seven bir adamın hikayesini ele alarak gündemimize gelemektedir. Phil’in zeki ve eğlenceli bir adam olmasıyla birlikte büyük bir bağımlılık problemiyle karşı karşıya kalmaktadır. Genç adam sabah yatağından kalkmasının ardından akşam başını yastığa koymasına kadar bütün vaktini telefona bağlı olarak geçirmektedir. Böylelikle kendine yeni bir telefon almasıyla birlikte Jexi adında bir dijital asistan’a sahip olmaktadır. En başlarda bu dijital Asistan Phil’in hayatını kolaylaştırmaktadır. Ancak zaman içerisinde bu durum farklı bir hal almaktadır. Dijital Asistan sayesinde iş yerinde terfi etmesini kolaylaştırmış ve hayalinde ki kızı bulmasına yardımcı olmuştur. Bundan dolayı Phill hayatından oldukça memnun olmaktadır. Ancak zaman içerisinde büyük yardımları dokunan bu dijital asistan kendisine Phil’i bağımlı hale getirmesiyle birlikte yardım sever halinden eser kalmayacak ve bir düşman olarak karşınıza çıkacaktır.


Turkce Altyazi Jexi Hemen izle İyi Seyirler.

1,165 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın