Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13


İncir Reçeli 2 izle

İncir Reçeli 2 izle, İncir Reçeli 2 Sinema Çekimi izle, İncir Reçeli 2 Tek Parça izle, İncir Reçeli 2 full izle, İncir Reçeli 2 Online izle, Metin hayatını film senaryosu yazarak ve barda gitar çalıp efkarlı şarkılar söyleyerek hayatını geçiren birisidir. Duygu’nun ölmesinden sonra hayata ölü gibi devam eden Metin’in karşısına yeni bir aşk çıkacaktır. Metin’in şarkı söylemek için çıktığı bara yeni bir barmen kız çalışmaya gelmiştir. Bir akşam Metin bardan ayrılmış ve yolda 2 serseriye rastlamıştır ve serseriler Metin’e saldırmış ve yardıma barmen kız koşmuştur. Barmen kız gündüzleri dövme yapmakta ve hikayesi olanları dinlemektedir. Metin ile Barmen kız çok yakından arkadaş olmuşlar ve birbirlerine sıkı birer dost gibi bağlanmışlardır. Metin duygunun ölmesinden ötürü içkiyi çok içmektedir ve boş bulduğu her zaman içki içmektedir. Metin Duygu’dan ötürü Duygu’yu aldattığını düşünmektedir fakat, ölüler aldatılmaz bunun farkına Barmen kız Gizem sayesinde varacaktır. Gizem ve Metin birbirleriyle daha çok vakit geçirmekte ve birbirleriyle birbirlerinin hikayelerini paylaşmaktadırlar. Filmin yönetmenliğini Aytaç Agirlar yaparken, filmin senaryosunu ise Aytaç Agirlar yazmıştır. Filmin Imdb puanı 6.3, Filmin türü ise İncir Reçeli 1 deki gibi Dram ve Romantik üzerinedir. İncir Reçeli 2 filmini FilmCee.Com adresinden Tek Parça Halinde izleyebilirsiniz.

İncir Reçeli 2 Tek Parça izle

22,762 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
İncir Reçeli 2 izle
6.2 IMDB Puanı

İncir Reçeli 2 izle

  • Yapım Yılı 2014 - Türkiye
Yönetmen Aytaç Agirlar
Oyuncular Mehmet Selim Akgul, Onur Bilge, Can Dogan, Levent Salih Güleç, Melike Güner, Hakan Ilçin, Melih Madan, Sabri Memi, Sezai Paracikoglu, Safak Pekdemir, Tugba Sariünal, Adem Türker, Salih Usta, Ahmet Uz, Sinan Çaliskanoglu, Emre Özel
İncir Reçeli 2 izle, İncir Reçeli 2 Sinema Çekimi izle, İncir Reçeli 2 Tek Parça izle, İncir Reçeli 2 full izle, İncir Reçeli 2 Online izle, Metin hayatını film senaryosu yazarak ve barda gitar çalıp efkarlı şarkılar söyleyerek hayatını geçiren birisidir. Duygu'nun ölmesinden sonra hayata ölü gibi devam eden Metin'in karşısına yeni bir aşk çıkacaktır. Metin'in şarkı söylemek için çıktığı bara yeni bir barmen kız çalışmaya gelmiştir. Bir akşam Metin bardan ayrılmış ve yolda 2 serseriye rastlamıştır ve serseriler Metin'e saldırmış ve yardıma barmen kız koşmuştur. Barmen kız gündüzleri dövme yapmakta ve hikayesi olanları dinlemektedir. Metin ile Barmen kız çok yakından arkadaş olmuşlar ve birbirlerine sıkı birer dost gibi bağlanmışlardır. Metin duygunun ölmesinden ötürü içkiyi çok içmektedir ve boş bulduğu her zaman içki içmektedir. Metin Duygu'dan ötürü Duygu'yu aldattığını düşünmektedir fakat, ölüler aldatılmaz bunun farkına Barmen kız Gizem sayesinde varacaktır. Gizem ve Metin birbirleriyle daha çok vakit geçirmekte ve birbirleriyle birbirlerinin hikayelerini paylaşmaktadırlar. Filmin yönetmenliğini Aytaç Agirlar yaparken, filmin senaryosunu ise Aytaç Agirlar yazmıştır. Filmin Imdb puanı 6.3, Filmin türü ise İncir Reçeli 1 deki gibi Dram ve Romantik üzerinedir. İncir Reçeli 2 filmini FilmCee.Com adresinden Tek Parça Halinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

22 yorum