GkmFXGkmFX
6.0 IMDB Puanı

I’ll Take Your Dead Full izle

(I'll Take Your Dead)

Film Hakkında Bilgi


William ve kızı Gloria şehir dışında bir çiftlik işletiyor ve baba ve kızı sessiz bir hayat sürüyor. Ancak, William sadece bir çiftçi değil, şehirdeki çetelerin cesetlerini kaldıran o ve bu yüzden Ölü'nizi İzle olacağım, Ölü Filminizi alacağım, Ölü Saatinizi Öldüreceğim HD, Ben Öldüğün 2018'i alacağım. William ve Gloria'dan birinden cesetleri getirip onları yok etmelerini ve onları yok etmek için onları ayırmalarını istemek sıradan bir gün. Ancak kapılar aniden geri çekildiğinde ve yeni bedenler getirildiğinde ve William zaman kaybetmeden bedenleri yok etmeye başladığında, William'a daha önce hiç gelmemiş bir şey tamamen ölmez ve beden William'ın parçaladığı gibi canlanır. Şimdi William bir seçim yapmak zorunda, ya bu canlı cesedi hiç yaşamamış gibi öldürmek zorunda kalacak ya da hem kendisini hem de kızını belaya sokmak için başka bir yol bulmak zorunda kalacak.

Turkce Altyazi I’ll Take Your Dead Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

230 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.