5.7 IMDB Puanı

İkizler Projesi (Will Smith) izle

(Gemini Man)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Jerry Bruckheimer
  • Film Süresi 117dk
Yine başrolünde Will Smith'in olduğu mükemmel bir aksiyon gerilim filmi olan İkizler Projesi'sini Türkçe Altyazılı ve alternatifli bir şekilde izleyenilirsiniz.

İkizler Projesi Orjinal Adıyla Gemini Man Konusu


İkizler Projesi, daha önce işe alınan bir katilin peşinden koşan bir klondan kurtulma mücadelesi ile ilgilidir. Henry, işinde uzmanlaşmış kiralık bir katildir. Henry bunlardan kurtulmak ve hayatına yeni bir yön vermek istiyor ve aniden kendini büyük bir girdapta buluyor. İşe alınan katil, onu öldürmek için gizli bir ajanın peşindeydi. Dahası, ajan 25 yıl önce Henry'den alınan genler tarafından oluşturulan bir klon. Henry, her hareketi tahmin edebilecek bu klonda hayatta kalmak için çok mücadele etmek zorunda.

Film Vizyona neden geç girdi?


1997 yılından beri hayat geçirilmeye çalışılan bir proje aslında, tam da bu sebeple "2019'da Gişede Batması Beklenen Filmler" listesinde yer alıyor. Oysa ki iki farklı karakteri aynı oyuncunun canlandırmasına yardımcı olan teknoloji, o dönemde henüz gelişmemiş olduğu için proje rafa kaldırılmıştı. Yüksek kare hız teknolojisi kullanılarak çekilen film, Will Smith'in de performansıyla başarılı bir bilim kurgu aksiyonuna dönüşmüş. Özellikle aksiyon sahnelerini tatminkar buldum, beklentiyi çok yüksek tutmayın ama mutlaka şans verin derim...
10
3,755 Görüntülenme