Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


İkinci Şans izle

İkinci Şans İzle, İkinci Şans full izle, İkinci Şans filmi izle, İkinci Şans Tek Parça izle, İkinci Şans 1080p izle, İkinci Şans Donmadan izle, Karizmatik Yasemin gurme et restoranı sahibi Cemal ile çok güzel bir kadın çapraz yolları olan bir matematik öğretmeni. Yaseminin geçmişte, yanlış evliliğin yaralarını iyileştirmek için çalıştığı, attığı adımlara dikkat eden bir anne. Cemal sosyal, geçmişten kaçmak isteyen kaygısız adam. Bu zıt karakterler, duo’nun toplantısı da hüzünlü bir aşka dönüşmeden önce bir mücadele olacak. Her ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğu ortaya çıktığında, geçmişin derinliklerine inin. İkinci Şans filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

İkinci Şans Tek Parça izle

4,101 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
İkinci Şans Full İzle Tek Parça 720p
5.6 IMDB Puanı

İkinci Şans Full İzle Tek Parça 720p

  • Yapım Yılı 2016 - Türkiye
Kategori
Yönetmen Özcan Deniz
Oyuncular Özcan Deniz, Nurgül Yesilçay, Sugdem Gözalir, Afra Saraçoglu, Mesut can Tomay, Aybike Turan
İkinci Şans İzle, İkinci Şans full izle, İkinci Şans filmi izle, İkinci Şans Tek Parça izle, İkinci Şans 1080p izle, İkinci Şans Donmadan izle, Karizmatik Yasemin gurme et restoranı sahibi Cemal ile çok güzel bir kadın çapraz yolları olan bir matematik öğretmeni. Yaseminin geçmişte, yanlış evliliğin yaralarını iyileştirmek için çalıştığı, attığı adımlara dikkat eden bir anne. Cemal sosyal, geçmişten kaçmak isteyen kaygısız adam. Bu zıt karakterler, duo'nun toplantısı da hüzünlü bir aşka dönüşmeden önce bir mücadele olacak. Her ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğu ortaya çıktığında, geçmişin derinliklerine inin. İkinci Şans filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.