7.5 IMDB Puanı

İftarlık Gazoz Full hd 1080p Sansürsüz izle

(İftarlık Gazoz)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Yüksel Aksu
İftarlık Gazoz izle, İftarlık Gazoz Sinema Çekimi izle, İftarlık Gazoz Tek Parça izle, İftarlık Gazoz full izle, İftarlık Gazoz filmi izle, 1970'lerin başında Adem, ailesiyle birlikte Ege'nin bir köyünde yaşayan bir çocuktur. İlkokulu bitirdikten sonra yaz tatilinde çalışmak istiyor. Ciber Kemal adlı bir gazlı içecek üreticisi için ailesinden izin alıyor. Fakat Ramazan yeni geldi ve Adem çalışırken çabucak istiyor. Ancak sıcak yaz günlerinden dolayı halüsinasyonlar görmeye başlar. Görünüşe göre Adem'in en uzun günü olacak. İftarlık Gazoz filmini tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


İftarlık Gazoz izle

İftarlık Gazoz izle, İftarlık Gazoz Sinema Çekimi izle, İftarlık Gazoz Tek Parça izle, İftarlık Gazoz full izle, İftarlık Gazoz filmi izle, 2016 Türkiye yapımı olan İftarlık Gazoz filminin toplam süresi 1 saat 55 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi ve Dram’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,5’tir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Yüksel Aksu yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Cem Yilmaz, Berat Efe Parlar, Adam Bay

İftarlık Gazoz Filminin konusu : 1970’lerin başında Adem, ailesiyle birlikte Ege’nin bir köyünde yaşayan bir çocuktur. İlkokulu bitirdikten sonra yaz tatilinde çalışmak istiyor. Ciber Kemal adlı bir gazlı içecek üreticisi için ailesinden izin alıyor. Fakat Ramazan yeni geldi ve Adem çalışırken çabucak istiyor. Ancak sıcak yaz günlerinden dolayı halüsinasyonlar görmeye başlar. Görünüşe göre Adem’in en uzun günü olacak. İftarlık Gazoz filmini tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

İftarlık Gazoz Tek Parça izle

20,362 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum