Secret Bet


Hükümet Kadın izle

Hükümet Kadın izle, Hükümet Kadın 1 izle, Hükümet Kadın Tek Parça izle, Hükümet Kadın full izle, Hükümet Kadın filmi izle, 2013 yılında yayımlanan Hükümet Kadın filmi Türkiye’de Komedi türünde film izleyen birçok insan tarafından beğenilmiş ve Hükümet Kadın filminin devamının olacağını hesap etmişlerdir. Xate herşeyden habersiz Güney Doğunun ilk kadın Belediye başkanı olacaktı. 1956 yılı çok kurak ve susuz geçmiştir bunun için tüm ahali ve farklı dinler bir araya gelerek Allah’a ve inandıkları diğer şeylere dua ederek Midyat’a yağmur yağmasını istemektedirler. Midyat köyünde su yoktur Belediye başkanı Vali’den boru istemiştir fakat, Vali onun yerine Boğa göndermiştir. Belediye Başkanın arabası bir yere giderken kaza yapmış ve Kazada Belediye başkanı hayatını kaybetmiş ve elindeki saati yere düşürmüştür. Aziz başkan’ın yerine geçici olarak eşi Xate geçmiştir. Faruk belediye reis’liğini kendisi alıp Xate’nin Belediye Reisliğindende kurtulmak istemektedir. Xate başkan kendisine yardımcı olması için her gün farklı bir oğlunu belediye başkanlığı binasına eletip belgeleri okutmaktadır, Fakat, oğulları annelerini kandırarak yanlış, yanlış belgelere imza attırtmışlardır. Xate’ye boğa çarpması sonucu Xate’nin bacağı kırılmıştır. Faruk Xate’yi başkanlıktan aldırabilmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Türkçe bilmeyen Xate ilçenin tek öğretmeninden Okuma ve Yazma dersleri almaya başlamıştır.

Hükümet Kadın Tek Parça izle

25,837 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Hükümet Kadın izle – Sansürsüz Tek Parça
6.5 IMDB Puanı

Hükümet Kadın izle – Sansürsüz Tek Parça

  • Yapım Yılı 2012 - Türkiye
Yönetmen Sermiyan Midyat
Oyuncular Demet Akbag, Sermiyan Midyat, Mahir Ipek, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Riza Akin, Sabahattin Ozan Aslan, Ayberk Atilla, Sarp Aydinoglu, Irfan Aydogan, Abdulhakim Bagis, Cezmi Baskin, Renan Bilek, Ipek Bilgin, Haki Biçici, Firat Tugay Bulut, Bahadir Efe, Ipek Elban, Faruk Enterli, Hakan Erkuran, Levent Idem, Orçun Kaptan, Mehmet Kaçiran, Resul Kenru, Ercan Kesal, Nazmi Kirik, Halil Nagas, Muhittin Oymakçier, Dogukan Polat, Ahmet Sarsilmaz, Aziz Sarvan, Bedirhan Sessiz, Sümer Tekin, Olgun Toker, Ali Tutal, Bolkan Ufuk, Suat Usta, Cemil Uçar, Kemal Uçar, Mehmet Yasa, Mehmet Yasar, Dilek Yorulmaz, Bülent Çolak, Sedat Önder
Hükümet Kadın izle, Hükümet Kadın 1 izle, Hükümet Kadın Tek Parça izle, Hükümet Kadın full izle, Hükümet Kadın filmi izle, 2013 yılında yayımlanan Hükümet Kadın filmi Türkiye'de Komedi türünde film izleyen birçok insan tarafından beğenilmiş ve Hükümet Kadın filminin devamının olacağını hesap etmişlerdir. Xate herşeyden habersiz Güney Doğunun ilk kadın Belediye başkanı olacaktı. 1956 yılı çok kurak ve susuz geçmiştir bunun için tüm ahali ve farklı dinler bir araya gelerek Allah'a ve inandıkları diğer şeylere dua ederek Midyat'a yağmur yağmasını istemektedirler. Midyat köyünde su yoktur Belediye başkanı Vali'den boru istemiştir fakat, Vali onun yerine Boğa göndermiştir. Belediye Başkanın arabası bir yere giderken kaza yapmış ve Kazada Belediye başkanı hayatını kaybetmiş ve elindeki saati yere düşürmüştür. Aziz başkan'ın yerine geçici olarak eşi Xate geçmiştir. Faruk belediye reis'liğini kendisi alıp Xate'nin Belediye Reisliğindende kurtulmak istemektedir. Xate başkan kendisine yardımcı olması için her gün farklı bir oğlunu belediye başkanlığı binasına eletip belgeleri okutmaktadır, Fakat, oğulları annelerini kandırarak yanlış, yanlış belgelere imza attırtmışlardır. Xate'ye boğa çarpması sonucu Xate'nin bacağı kırılmıştır. Faruk Xate'yi başkanlıktan aldırabilmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Türkçe bilmeyen Xate ilçenin tek öğretmeninden Okuma ve Yazma dersleri almaya başlamıştır.