7.4 IMDB Puanı

Hotel Mumbai izle

(Hotel Mumbai)
  • Yapım Yılı
Kategori
Mükemmel ve Nefes Kesen; Hotel Mumbai
Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan ve Avustralya ortak yapımı olan Hotel Mumbai 21 Haziran 2019 tarihinde vizyona girmiş dram türünde bir filmdir. 2008 yılında Taj Mahal Palas Otel’de meydana gelen terör saldırısını konu edinen bir başyapıttır. Oyuncuların yetenekleri ile olay gerçeğe çok yakın bir şekilde ekrana yansıtılmıştır.

2018 Yılı Hint Filmi ( Mumbai)
Baba olmaya hazırlanan Arjun bir süredir işsizdir. Ailesini geçindirebilmek için Taj Mahal Palas otelinde garson olarak işe girmiştir. Taj Mahal Palas ise ülkenin en ünlü otellerinden biridir. Arjun sabahın erken saatlerinde iş başı yapar. Şef Hemant Oberoi yönetiminde otelin konuklarına güzel ikramlar sunabilmek için hazırlıklara başlar. Otelde dünyanın farklı yerlerinden misafirler vardır. Zengin iş adamı David ve yeni anne olan eşi Zahra da bulunmaktadır.

Film Hakkında Merak Edilen Detaylar
Yeni anne baba olan David ve Zahra, tatillerini daha rahat geçirebilmek için lüks ve ünlü olan Taj Mahal Palas’ı tercih etmişlerdir. Konuklar keyifli bir gün geçiriyordur. Aniden gerçekleşen terör saldırısı hem misafirlerin hem de otel çalışanlarının hayatını kabusa çevirecektir. Şef Hemant ve garson Arjun kaçma fırsatları olmasına rağmen herkesin hayatını kurtarmak için mücadeleyi seçerler.10
10
600 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın