Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

3,467 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Hotel Artemis 720p İzle
6.1 IMDB Puanı

Hotel Artemis 720p İzle

(Hotel Artemis )
HOTEL ARTEMIS İZLE
Filmde hemşire olarak görev yapan Jean Thomas'ın gündüzleri normal hemşirelik mesleğini iletirken öte yandan da oldukça ilgi çekici bi yapının içerisindedir. Jean ayrıca en büyük suçlulara hizmet veren yasal olmayan hastanenin başındadır orayı yönetmektedir. Bu hastaneye ne kadar suç işleyen kaçakcı, silahcı ,sokak serserisi ,ve bu tarz yüzlerce insan gelmektedir. Hastane oldukca güzel ve son sistem teknolojiyi barındırmaktadır.

HOTEL ARTEMİS FULLHD İZLE

Hastane öylesine iyidir ki hastaneye gelen kişilere üc boyutlu karaciger nakli bile gerçekleştirilebilmektedir. Günelerden bir gün hastaneye suç örgütlerinin başı olan Orian Franklin gelir ve durumu acildir. Bu durumu fırsat bilen düşmanları hastaneyi basar ve ortalık kan gölüne döner. Herkes için şifa olan bu yer şu an itibari ile oldukca tehlikelı ve ölümcul bir hal almıştır. Bu durumda ne yapacağını bilemeyen hemşire Jean bi karar almak zorunda kalır ,aldığı karar insanları kurtarabilecekmidir. Filmi sitemizden türkce dublaj ve altyazılı seçeneklerle izleyebilrisiniz.