OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
7.8 IMDB Puanı

Hindistan Eşkiyaları Türkçe Dublaj izle

(Thugs of Hindostan)

Film Hakkında Bilgi


Hindistan alt kıtasının hala Hindutan veya Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı yürürlükteydi. Hindistan'ın çoğunu genişleten ve egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engelsiz görünüyor. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar var. Hindistan'ın ünlü haydut grubu savaşmaya hazır. Khudabaksh Azaad adlı bir haydut tarafından yönetilen grup, Hindistan'ı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüklerini garanti etmek için zorlu bir mücadele başlattı. İngiliz komutanı John Clive, haberi aldığında ve gizli bir plan hazırladığında harekete geçmeye karar veriyor. Bu plana göre, komutan küçük bir Awadh haydutu olan Firangi Mallah'ı kullanmaya karar verdi. Komutan Clive, gruba sızmak ve tehdidi önlemek için Mallah'ı haydutlara kovalıyor. Bununla birlikte, Firangi bu süreçte kendini keşfettiği için, ne yapmak istediğini anlamaya başlayacak ve tarafını seçmek zorunda kalacaktır.
Kurgusal tarih filmi, Bollywood'un en yüksek bütçeli filmi; Türkiye'de Dangal, Superstar ve Bir Zamanlar Hindistan'da kendi ülkelerinin sınırlarının ötesinde, başrol oynamayı tahtına atan ünlü aktör Aamir Khan gibi popüler filmlerle izleyiciler. Yönetmen koltuğunda Vijay Krishna Acharya filmde oturuyor ve Khan'a Amitabh Bachchan, Katrina Kaif ve Shaikh gibi isimler eşlik ediyor. Filmin senaryosunda da yönetmenin imzası var.

2018 Hindistan Yapımı Hindistan Eşkiyaları - Thugs of Hindostan Filmini Türkçe dublaj ve altyazılı 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus

2,812 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet