Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

10,712 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Hep Yek 3 Sansürsüz izle
0.0 IMDB Puanı

Hep Yek 3 Sansürsüz izle

(Hep Yek 3)
Kategori
Yönetmen
Senaryo yakında
Oyuncular
Hep Yek 3 Yerli Film İzle
Sinema kimi insanlar için son derece büyük bir tutkudur. Ülkemizde de son yıllarda çok sayıda da yerli film çevrilmektedir. Hatta giderek sayıları artmaktadır. Hatta bu filmlerin bazıları seri halinde çevrilmektedir ki işte bu filmlerden bir tanesi de Hep Yek 3 yerli Film izle dediğinizde de göreceğiniz bu çok özel filmdir. Filmin oyuncuları Gürkan Uygun, Ulaş Torun, Ali Çatalbaş, Gökhan Yıkılkan isimli oyunculardır. Film ilki 2015 yılında çevrilen devam filmi niteliğindedir. Filmin yönetmeni Orçun Benli isimli diğer filmlerin de yönetmenliğini yapan kişidir. Film absürd komedi tarzında olan bir yapımdır.
İlk ikisi oldukça iyi bir gişe rekoru elde eden filmin bu filmin de aynı gişe başarısı yapması beklenmektedir. Devam filmi olan bu çalışma yine aynı oyuncu kadrosu ile yoluna devam etmektedir. 2018 yılında çekilen filmin Şubat 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenmektedir. Hep yek 3 izle dediğimizde göreceğiniz üzere internet üzerinden izlediğiniz diğer filmlerde olduğu gibi filmin başrol oyuncuları serinin bu devam filminde tıpkı diğer filmlerde olduğu gibi başlarını yeni belalara sansürsüz olarak sokacak ve bu durumdan kendi yöntemleri ile kurtulmaya çalışacak. Bu arada da insanlar gülmekten kırılacak. Absürd tarzı ile dikkat çeken filmin diğer komedi filmlerinden çok daha ayrı bir yere sahip olan bir film olarak benzerlerinden açık ara ayrılıyor.


Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

10 yorum