GkmFXGkmFX
4.1 IMDB Puanı

Hep Yek 2 Full Hd izle

(Hep Yek 2)
Yönetmen
Senaryo Sükrü Üçpinar, Orçun Benli, Bilal Kalyoncu
Hep Yek 2 İzle, Hep Yek 2 full izle, Hep Yek 2 1080p izle, Hep Yek 2 Tek Parça izle, 2017 Türkiye yapımı olan Hep Yek 2 filminin toplam süresi 1 saat 36 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi ve Suç'tur. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 4,2'dir. Filmin yönetmenliğini Orçun Benli yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Sükrü Üçpinar ve Orçun Benli yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Gokhan Yikilkan, Ulas Torun, Gürkan Uygun


Hep Yek 2 Filminin Konusu : Cevat, Şahin'i öldürmeye karar verdi. Altan ve Gurkan cinayeti öğrendiklerinde, bunun bir parçası olmaya karar verirler. Ölü bedeni gizlemeye çalışırken, Karim'in karısı Asli ve çılgın oğlu Ruhi onları takip ediyor.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Hep Yek 2 izle

Hep Yek 2 İzle, Hep Yek 2 full izle, Hep Yek 2 1080p izle, Hep Yek 2 Tek Parça izle, 2017 Türkiye yapımı olan Hep Yek 2 filminin toplam süresi 1 saat 36 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi ve Suç’tur. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 4,2’dir. Filmin yönetmenliğini Orçun Benli yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Sükrü Üçpinar ve Orçun Benli yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Gokhan Yikilkan, Ulas Torun, Gürkan Uygun

Hep Yek 2 Filminin Konusu : Cevat, Şahin’i öldürmeye karar verdi. Altan ve Gurkan cinayeti öğrendiklerinde, bunun bir parçası olmaya karar verirler. Ölü bedeni gizlemeye çalışırken, Karim’in karısı Asli ve çılgın oğlu Ruhi onları takip ediyor.

Hep Yek 2 Tek Parça izle

5,148 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.