Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Hedefim Sensin izle

Hedefim Sensin İzle, Hedefim Sensin filmi izle, Hedefim Sensin full izle, Hedefim Sensin 1080p izle, 2018 Türkiye yapımı olan Hedefim Sensin filminin toplam süresi henüz belli olmasa da 1 saat 30 dakika ile 2 saat arasında olması düşünülmektedir. Filmin yer aldığı film türü ise Komedi’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,8’dir. Filmin yönetmenliğini Kivanç Baruönü yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Ata Demirer yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ata Demirer, Demet Akbag, Hakan Salinmis

Hedefim Sensin Filminin Konusu : Zekeriya Tstan (Ata Demirer), İstanbul sokaklarında çiğ köfteler satarak yaşamını kazanan genç bir adam. O, aklında olan her şeyi konuşan konuşkan bir adamdır. Fakat bir gün büyük bir sorunla karşı karşıya kalıyor ve daha sonra İstanbul’dan ayrılmak zorunda kalıyor. Türk adası Gökçeada şimdi yeni evinde. Daha önce hiç burada bulunmamıştı. Aynı zamanda Zekeriya’nın hareketi hayatında bir dönüm noktasıdır. Çünkü adaya gelişiyle birlikte sadece Zekeriya değişmez. Hafize, Leyla (Gonca Vuslateri) ve Hasan (İlker Aksum) ‘un yaşamları da Zekeriya’nın varlığıyla tersine döndü.

Hedefim Sensin Tek Parça izle

32,208 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Hedefim Sensin Full 720p Tek Parça izle
6,8 IMDB Puanı

Hedefim Sensin Full 720p Tek Parça izle

(Hedefim Sensin)
Senaryo Ata Demirer
Hedefim Sensin İzle, Hedefim Sensin filmi izle, Hedefim Sensin full izle, Hedefim Sensin 1080p izle, 2018 Türkiye yapımı olan Hedefim Sensin filminin toplam süresi henüz belli olmasa da 1 saat 30 dakika ile 2 saat arasında olması düşünülmektedir. Filmin yer aldığı film türü ise Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,8'dir. Filmin yönetmenliğini Kivanç Baruönü yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Ata Demirer yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ata Demirer, Demet Akbag, Hakan Salinmis

Hedefim Sensin Filminin Konusu : Zekeriya Tstan (Ata Demirer), İstanbul sokaklarında çiğ köfteler satarak yaşamını kazanan genç bir adam. O, aklında olan her şeyi konuşan konuşkan bir adamdır. Fakat bir gün büyük bir sorunla karşı karşıya kalıyor ve daha sonra İstanbul'dan ayrılmak zorunda kalıyor. Türk adası Gökçeada şimdi yeni evinde. Daha önce hiç burada bulunmamıştı. Aynı zamanda Zekeriya'nın hareketi hayatında bir dönüm noktasıdır. Çünkü adaya gelişiyle birlikte sadece Zekeriya değişmez. Hafize, Leyla (Gonca Vuslateri) ve Hasan (İlker Aksum) 'un yaşamları da Zekeriya'nın varlığıyla tersine döndü.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

60 yorum