Hayattan Korkma izle

Hayattan Korkma İzle, Hayattan Korkma full izle, Hayattan Korkma 1080p izle, Hayattan Korkma Tek Parça izle, Hayattan Korkma Kaçak izle, Hayattan Korkma sinema çekimi izle, 2008 Türkiye yapımı olan Hayattan Korkma filminin toplam süresi 1 saat 43 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,8’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Berrin Dagçinar yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Suzan Aksoy, Zeki Alasya, Mehtap Anil

Hayattan Korkma Filminin Konusu : Talat adlı bir koyun çiftçisinin ve iki arkadaşının Taylor’un kör olma tehlikesi olan oğlunun tıbbi tedavisi için gerekli parayı bulmaya çalıştığı bir hikaye.

Hayattan Korkma Tek Parça izle

1,970 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Hayattan Korkma Full 720p Tek Parça izle
5.8 IMDB Puanı

Hayattan Korkma Full 720p Tek Parça izle

(Hayattan korkma)
Senaryo Berrin Dagçinar
Hayattan Korkma İzle, Hayattan Korkma full izle, Hayattan Korkma 1080p izle, Hayattan Korkma Tek Parça izle, Hayattan Korkma Kaçak izle, Hayattan Korkma sinema çekimi izle, 2008 Türkiye yapımı olan Hayattan Korkma filminin toplam süresi 1 saat 43 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,8'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Berrin Dagçinar yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Suzan Aksoy, Zeki Alasya, Mehtap Anil

Hayattan Korkma Filminin Konusu : Talat adlı bir koyun çiftçisinin ve iki arkadaşının Taylor'un kör olma tehlikesi olan oğlunun tıbbi tedavisi için gerekli parayı bulmaya çalıştığı bir hikaye.