5.5 IMDB Puanı

Hayalet Gemi 1080p Türkçe Dublaj Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
Yönetmen Steve Beck
Oyuncular Gabriel Byrne, Julianna Margulies, Ron Eldard, Desmond Harrington, Isaiah Washington, Alex Dimitriades, Karl Urban, Emily Browning, Francesca Rettondini, Boris Brkic
Hayalet Gemi İzle, Hayalet Gemi full izle, Hayalet Gemi filmi izle, Hayalet Gemi Tek Parça izle, Hayalet Gemi 1080p izle, Hayalet Gemi Türkçe dublaj izle, Bering Denizi'nin uzak bir bölgesinde, uzun süredir kayıp bir 1962 yolcu gemisinin cansız yüzer bir gemi keşfettiğini fark eden bir kurtarma ekibi, bu topraklara geri çekilmeye hazırlanırken, bu tuhaf şeyler olur. Hayalet Gemi filmini tek parça seçenekleriyle 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.


Hayalet Gemi izle

Hayalet Gemi İzle, Hayalet Gemi full izle, Hayalet Gemi filmi izle, Hayalet Gemi Tek Parça izle, Hayalet Gemi 1080p izle, Hayalet Gemi Türkçe dublaj izle, Bering Denizi’nin uzak bir bölgesinde, uzun süredir kayıp bir 1962 yolcu gemisinin cansız yüzer bir gemi keşfettiğini fark eden bir kurtarma ekibi, bu topraklara geri çekilmeye hazırlanırken, bu tuhaf şeyler olur. Hayalet Gemi filmini tek parça seçenekleriyle 1080p görüntü kalitesiyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Hayalet Gemi Tek Parça izle

6,501 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın