Bet Doksan
6.5 IMDB Puanı

Fantasy Island Türkçe Dublaj izle

(Fantasy Island)

Film Hakkında Bilgi

Fantasy Island filmi korku severlerin vazgeçilmezleri arasında bulunabilecek en ideal seçimler arasında yerini almaktadır. Sinemaseverler Fantasy Island filminin fragmanının gündeme gelmesinden sonra merak içerisinde bu korku filmini beklemektedirler. Fragman da sıradan gibi görünen bir adaya konuk olarak ardında saklı olan sırların açığa çıkması ile ilgili detaylar bulunmaktadır. Böylelikle birçok sinemasever Fantasy Island filmini merak ederek vizyona girmesini beklemektedir.

Film 6 Mart 2020 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile bulaşacaktır. Jeff Wadlow’un yönetmenliğini yapmış olduğu bu film birçok kişi tarafından tutularak gündemimize gelecektir. Filmin türü gizem, komedi ve korku filmi olarak yerini alarak birçok sinemaseveri merak içerisinde bırakacak filmler arasında yerini almaktadır. Böylelikle birçok kişi vizyon tarihi beklemektedir.

Fantasy Island Filminin KonusuFantasy Island, eğlenmek amacıyla bir adaya giden bir grup insanın yaşadıkları maceraları konu edinmektedir. Bir grup insan eğlenmek ve hayallerini gerçekleştirmek amacıyla Fantasy Island’a gitme kararı almaktadırlar. Ancak ada da onları bekleyen birbirinden farklı olaylar ile karşı karşıya kalacaklardır. Karanlık temalara maruz kalacaklar ve doğaüstü olaylar ile baş etmeye çalışan bir grup insan, hayatta kalmanın mücadelesini vermek amacıyla direnmeye çalışmaktadırlar. Ancak esrarengiz Mr. Roarke’un misafirlerine gerçekleştirmek istedikleri hayallerini gerçekleştirecektir. Ancak zamanla uyguladığı fanteziler kabuslara dönüşerek karşımıza çıkacaktır. Tatil amaçlı gittikleri ada da bir grup insanı birbirinden farklı olaylar beklemektedir.

FİLM SİNEMA ÇEKİMİDİR.
Turkce Dublaj Hayal Adası Hemen izle İyi Seyirler.

2,810 Görüntülenme