GkmFXGkmFX

Hashtag Filmi Tek Parça full izle

(Hashtag)
Kategori

Filmin Konusu ve İçeriği


Korku, gerilim kategorisinde olan Hashtag filmi başrollerinde Özüm Çakır, Güldüren Güler ve Ela Yörükoğlu isimleri bulunuyor. Yönetmenliğini Başaran Şimşek’in yaptığı film ortalama olarak bir buçuk saat kadar sürüyor. Filmin içeriğinde; senaryosunu yazdıkları bir filmin çekimini yapabilmek için ıssız bir yere gideren altı sosyal medya fenomenini başına gelen sıra dışı olaylar anlatılıyor. Medeniyetten uzak olan bir dağ evinde kalmak zorunda olan bu altı kişiyi evde kötü bir sürpriz beklemektedir. İnfluencerlar adına çekecekleri film içeriği kendilerine daha önceden işledikleri günahların bedelini ödetmek ister. Dağ evinde korku dolu anların yaşanması bu altı arkadaşın sıkıntılı zamanlar geçirmesine neden olur. Hashtag filmi 14 Ağustos 2020 tarihinde vizyona girecek.

FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

1,278 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.